واریز و برداشت بانکیواریز و برداشت برای مشتریان داخل کشور در حال حاضر از طریق صرافی و به صورت ریالی امکانپذیر می باشد و ارسال پول از طریق هر بانکی قابل انجام است.
نکات زیر در این مورد قابل توجه است:
• نرخ دلار برای واریز و برداشت در کابین تریدری شما وجود دارد. البته در شرایط هیجانی قیمت دلار، کمی تفاوت قیمت با قیمت درج شده اجتناب ناپذیر است.
• شما می توانید نرخ روز دلار را از هر صرافی معتبری سوال کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید 2 نرخ در بازار وجود دارد. یکی نرخ خرید و فروش ارز به صورت اسکناس در ایران و یکی نرخ حواله ای ارز. بدیهی ست انتقال وجه به کارگزاری با نرخ حواله ای ارز انجام می گیرد. چون پول شما در دوبی توسط صرافی به بروکر تحویل داده میشود.
• همانطور که می دانید نرخ صرافی ثابت نیست و در یک روز میتواند چندین بار نوسان داشته باشد. ولی ما این اطمینان را به شما میدهیم صرافی که با آن کار میکنیم به دلیل رابطه بلند مدتی که با آنها داشته ایم همواره بهترین نرخ را برای مشتریان ما در نظر میگیرد.
• جهت تسهیل کار مشتریان و ارزانتر شدن نرخ حواله ها جهت واریز و برداشت و از محل افزایش سرمایه شرکت، بودجه لازم جهت حذف محاسبه تبدیل دلار/درهم توسط کارگزاری پی سی ام تامین شده است و به هنگام واریز و برداشت این محاسبه به پول مشتریان اعمال نمی شود و کارگزاری پی سی ام آن را پرداخت می کند.
• با توجه به اینکه نرخ تبدیل دلار/درهم 3.66 – 3.685 محاسبه می شود، در یک واریز برداشت 2.5% به مشتریان شرکت تخفیف داده شده است. جهت شفاف تر بودن مطلب به محاسبه زیر بر اساس واریز و برداشت 1000 دلار توجه فرمائید:derham 3685 = 3.685 x 1000 dolar
derham 3660 = 3.66 x 1000 dolar
2.5% = 1000 / (3660 – 3680)
• بروکر در تعیین نرخ کاملا بی تاثیر است و هیچگونه شراکتی در منفعت صرافی و بانک ندارد.
• واریز وجه با توجه به اعتباری که کارگزاری به مشتریان می دهد در کمتر از یکساعت انجام میشود.
• برداشت وجه به این طریق معمولا ظرف همان روز کاری انجام می شود که این از هر روش دیگر سریعتر و مطمئن تر می باشد. در روزهای تعطیل در ایران یا دبی این زمان ممکن است مقداری افزایش یابد.
• ما از سوی سازمان نظارت بر بورس ها و کارگزاران امارات اسکا متعهد به رعایت قوانین ضد پولشویی هستیم و به همین علت انتقال وجه باید حتما از حساب سرمایه گزار و فقط به حساب سرمایه گزار انجام شود. و همچنین کاربر تنها مجاز به استفاده از یک روش برای واریز و برداشت می باشد. به این معنی که مثلا نمی تواند با استفاده از روش های انتقال وجه بانکی اقدام به واریز نموده و سپس با روش های برداشت الکترونیکی وجه را برداشت نماید.
• لطفا توجه داشته باشید که کلیه هزینه های بانکی شامل هزینه انتقال وجه و اختلاف قیمت خرید و فروش ارز در بانک به عهده سرمایه گزار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment