سوالات متداول در مورد متاتریدر
1.پلتفرم معاملاتی

ما طی قراردادی با تعدادی از تامین کنندگان نقدینگی بزرگ دنیا این امکان را فراهم آورده ایم تا متقاضیان دسترسی مستقیم به بازار، با پلتفرم متاتریدر فارکس فعالیت کنند.

تمامی قیمت ها در حساب دمو قیمت های واقعی بازار می باشند و پلتفرم دمو به شبکه با امنیت بالا متصل است. خواهشمندیم که تمامی فیلد ها در هنگام باز کردن حساب دمو در پلتفرم را، به صورت کامل و صحیح پر نمایید.
 
اسپرد ها شناور و قیمت ها 5 رقمی می باشدو پلتفرم با امنیت بالا به بازار متصل است و ریکوت قیمت ندارد.

پی سی ام بروکرز هیچ گونه کمیسیون یا هزینه اضافی را شارژ نمی کند و همواره کمترین اسپرد را در تمامی مواقع ارایه می دهد و پوزیشن هایی که تا قبل از یک ماه بسته می شوند، بدون بهره شبانه است.2.مارجین حساب ها

سطح مارجین کال

1- حساب میکرو – سطح مارجین کال = 70% و سطح استاپ اوت = 50%

2- حساب مینی - سطح مارجین کال = 90% و سطح استاپ اوت = 70%

3- حساب الیت (Elite) - سطح مارجین کال = 120% و سطح استاپ اوت = 100%

 

به محض اینکه مارجین لول به زیر سطح مارجین کال  برسد پوزیشنهای باز به صورت اتوماتیک شروع به بسته شدن می کنند تا زمانی که مینیمم مارجین مورد نیاز فراهم شود.

مثال: فرض کنید یک حساب 1000 دلاری دارید و 200 دلار مارجین از شما بلاک شده است. به محض اینکه  که ضرر شما بیش از 800 دلار شود پوزیشن های شما بسته می شوند.

در زمان هدج فقط مارجین یکی از پوزیشن ها ی هدج فریز می شود.


3.ساعات کاری بازار

ساعات اجرای بی وقفه معاملات از  روز یکشنبه  10:05PM GMT شروع می شود و تا 10.00PM GMT روز جمعه ادامه دارد. در خلال این مدت، انجام معاملات با استفاده از پلت فرم کاملاً امکان پذیر است.

ساعت روی پلتفرم بر حسب 1+GMT می باشد.


4.اسلیپیج

در مورد اسلیپیج لطفا این لینک را مطالعه بفرمایید.