طرح معرفی یک دوست

بهترین برنامه ریفرال فرند را در کارگزاری پی سی ام تجربه کنید. اهدای جایزه به شما و دوست تان

RefferFriendچه کسانی می توانند در برنامه بی نظیر "دعوت از یک دوست" شرکت کنند؟
هر کسی که یک حساب معاملاتی نزد کارگزاری پی سی ام داشته باشد مجاز به مشارکت در این برنامه بی نظیر می باشد. قوانین خاصی اعمال نمی شود، مهارتهای خاصی مورد نیاز نمی باشد و متحمل هیچ هزینه بازاریابی در این برنامه نخواهید شد. تمام چیزی که نیاز است داشته باشید یک حساب معاملاتی در کارگزاری پی سی ام می باشد.

بالاترین جوایز برای برنامه ریفرال آنلاین تریدینگ "دعوت از یک دوست"
برخورداری از مزایای این برنامه بسیار ساده و آسان است. فقط از دوست خود دعوت کنید تا یک حساب معاملاتی نزد کارگزاری پی سی ام  افتتاح کند. سپس پاداشهایی را به شما و دوستتان بر اساس مبلغ اولیه افتتاح حساب و حجم معاملات انجام شده تقدیم خواهیم نمود. محدودیتی برای تعداد دوستانی که دعوت می کنید وجود ندارد، هرچقدر تعداد بیشتری را دعوت کنید، درآمد بیشتری خواهید داشت.

گروه بندی پاداش متعلق به برنامه ریفرال "دعوت از یک دوست"
با توجه به مبلغ اولیه افتتاح حساب و حجم معاملات انجام گرفته توسط دوست شما، پاداشها در سه گروه ذیل تقسیم بندی می شوند:

مینیمم مبلغ افتتاح حساب دوست شما 250 دلار 500 دلار 1000دلار 
مینیمم حجم معاملات 10 لات 20لات  30لات
بونوس شما 25 دلار 50دلار  100 دلار
بونوس دوست شما 25 دلار 50 دلار 100 دلار

 

روش ثبت نام در این برنامه فوق العاده چیست؟
روش ثبت نام در این برنامه بسیار ساده و آسان است:
از دوست خود از داخل کابین تریدر دعوت بعمل آورید. بمنظور انجام این کار، لینک همکاری مختص به خودتان را کپی کرده و آن از طریق یک برنامه مسنجر یا از طریق آدرس ایملیتان برای دوست خود ارسال نمایید. یا شاید مایل باشید پیگیری امور دعوت از دوستتان را به ما بسپارید. برای انجام این کار می توانید آدرس ایمیل دوستتان را در جای اختصاص داده شده در کابین تریدری وارد نمایید، و به این روش دوستتان یک دعوتنامه از طرف شما دریافت خواهد نمود. همچنین کابین تریدری شما به صورت اتوماتیک، با ارسال اخبار و پیشنهادات تبلیغاتی مخصوص به دوستتان این دعوتنامه را پیگیری خواهد نمود. البته به شما اطمینان می دهیم که بیش از حد ایمیل ارسال نشود و هرگاه دوست شما یک حساب افتتاح نمود، فرد دعوت شده از سوی شما خواهد بود و هر دوی شما حایز شرایط دریافت پاداش خواهید بود.
لازم است مرحله ساده ای که ذیلا آمده است را طی بفرمایید:
وارد فضای کابین تریدری (Trader’s Cabin) خود شده و از منوی "خدمات کارگزاری" (“PCM Services”) برنامه همکاری (affiliate program) را انتخاب فرمایید. سپس ایمیل دوست خود را در محل طراحی شده به این منظور وارد نموده و بر روی دکمه "دعوت" ("Invite") کلیک کنید.
شرایط و ضوابط
دوست دعوت شده بایستی فرد جدیدی برای کارگزاری باشد، و حقوق کامل کارگزاری برای دریافت هرگونه مدارک و گواهی اضافه از شخص مدعو محفوظ می باشد.
شما در ازای دعوت هر فرد پاداش (بونوس) دریافت می کنید، نه در ازای تعداد حسابهایی که هر فرد افتتاح می کند.
پاداش (بونوس) اعطا شده قابل جابجایی (ترانسفر) بین حسابهای مختلف نمی باشد.
بونوس جایزه بلافاصله به بالانس حساب و مارجین آزاد شما افزوده شده و شما بلافاصله قادر به استفاده از آن برای معامله هستید و این مبلغ را می توان پس از کامل نمودن تعداد لات معامله شده طبق مقدار مشخص شده در جدول بونوس برداشت نمود.
در صورتی که آی بی (IB) کارگزاری پی سی ام  باشید مجاز به شرکت در این برنامه و دریافت پاداش (بونوس) مربوطه نخواهید بود.
در صورتی که کارگزاری پی سی ام  در حال اجرای بیش از یک برنامه پیشنهادی تبلیغاتی باشد، فقط یکی از این برنامه ها برای شرکت کردن در دسترس خواهد بود.