110 درصد سود در یکماه - سپتامبر 2017

مشتریان موفق  پی سی ام بروکرزبا سلام

شما در مدت یک ماه  110.50% درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. از این بابت به شما صمیمانه تبریک میگوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

با سلام بنده مهدی ضرغامی وحید 39 سال سن دارم.دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی هستم و در زمینه طراحی و اجرای پروژه های صنعتی مشغول به کار میباشم.چهار سال پیش به صورت اتفاقی با بازار سهام اشنا شدم همین باعث اشنایی من با بازار ارز شد.از همان زمان شروع به  تهیه ومطالعه کتاب های موجود در بازار و اینترنت کردم.

 

 

ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟

روش معاملاتی من براساس تشکیل الگو در تایم بالا و گرفتن تریگر و ورود در تایم های پایین میباشد.گرفتن تریگر در تایم پایین باعث میشود وارد معامله ای شویم که  نسبت ریسک به ریوارد مناسبی دارد.یکی از موارد مهم در ترید پیدا کردن محل حد ضرر مناسب است.در صورتی که محل حد ضرر مناسب نباشد ممکن است قیمت با لمس آن بلافاصله در جهت پیش بینی شما حرکت کند . 

 

 

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟

چهار سال

 

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟

خیر

 

 

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟

بنده در حدود یک سال و نیم در کارگزاری پی سی ام در حال ترید هستم و با نکته منفی مواجه نشده ام. بدلیل اینکه این کارگزاری با چند تن ازتریدر های موفق ایرانی درحال همکاری بود تصمیم گرفتم با ان همکاری کنم در زمینه شارژ حساب مشکلی نداشتم .تجربه برداشت وجه نداشته ام.امیدوارم در اینده امکان ترید روی کالا ها و ایندکس ها اضافه شود.

 

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟

مهمترین عامل برای موفقیت در هر رشته ای تلاشی در حدود 10000ساعت و خواندن منابع ان رشته میباشد.هر تریدری بایستی در هر بازاری به یک استراتژی مشخص دست پیدا کند و فقط براساس ان روش ترید کند. رسیدن به سود100 درصد در ماه به راحتی قابل حصول میباشد.