2 درصد سود سالانه روی دپوزیت افراد و پرداخت به صورت روزانه

سود فارکس

مفتخریم به اطلاع مشتریان گرامی برسانیم در ادامه خمات  ویژه بروکر برای مشتریان، اکنون تسهیلات جدیدی را برای سپرده مشتریان در نظر کرفته ایم.

با اجرای این طرح به کلیه سپرده های (دیپوزیت های) همه مشتریان بروکر پی سی ام  به حسب دلار، معادل 2 در صد سود سالانه بانکی تعلق میگیرد. این سود به صورت روزانه و در پایان هر روز بر اساس بالانس حساب مشتری محاسبه شده و به حساب مشتری واریز خواهد شد. کلیه سودهای واریز شده بلافاصله قابل ترید کردن و به محض احراز شرایط قابل برداشت هستند.

عملی شدن این طرح که بدون شک برای مشتریان کارگزاری یک برتری بزرگ در مقایسه با سایر شرکتها ایجاد میکند، نتیجه ماهها مذاکره و مکاتبه با بانکها و موسسات مالی بزرگ و معتبر جهان میباشد. مدیریت کارگزاری پی سی ام از سال 2016 میلادی مصمم شد تا به جای کار با چندین بانک، از یکی از بزرگترین و معتبر ترین بانک ها به عنوان امین سپرده های مشتریان و جعبه تقسیم مبادلات پولی با بانکها و بورسهای متعددی که معاملات مشتریان در آنها صورت میگیرد استفاده کند. به این ترتیب همواره مبلغ قابل توجهی از سپرده های مشتریان در حساب مذکور نزد آن بانک وجود خواهد داشت و به آن سود بانکی تعلق میگیرد که پی سی ام این سود یا بخشی از آن را میتواند به مشتریان خود پرداخت کند.

اکنون شما مشتریان محترم کارگزاری پی س ام نه تنها از رقابتی ترین اسپرد ها لذت خواهید برد، بلکه به سپرده های شما نیز همانند سپرده گذاری در یک بانک خارجی و با شرایط مشابه، سود دلاری تعلق خواهد گرفت.

این سود بانکی هرشب محاسبه شده و به حساب شما اضافه خواهد شد و قابل ترید کردن و پس از احراز شرایط قابل برداشت می باشد.

لطفا دقت بفرمائید این شرایط استثنایی تنها برای حساب های 2000 دلار به بالا منظور میگردد. اجرای این طرح از تاریخ اول جولای 2017  آغاز میشود.

شرایط حسابها:

  • به طور کلی، شرایط برداشت ساده و محدود به فعال بودن حساب به مدت یکسال است.
  • تعریف فعال بودن حساب عبارتست از 0.2 لات پوزیشن باز و بسته شده به ازای هر 100 دلار در یک ماه. به عبارتی 2 لات در ماه به ازای هر 1000 دلار.
  • در صورتیکه حداقل شرط ترید در هر ماه رعایت نشود و یا در صورت برداشت قبل از 1 سال سودهای محاسبه شده در زمان برداشت حذف میشوند.