ادامه برتری دلار آمریکا

تحلیلگران ارز بانک آمریکا در گزارشی تحقیقاتی خطاب به مشتریان خود اعلام کردند که دلار می تواند به پیشروی خود در برابر یورو و پوند انگلیس ادامه دهد و خاطرنشان کردند که دوره عملکرد بهتر اقتصادی ایالات متحده و “برتری” مرتبط با دلار در آینده قابل پیش بینی از بین نمی رود.

بانک سرمایه گذاری می گوید که آنها از چند ماه پیش انتظار برتری عمومی ایالات متحده را داشتند. اقتصاددانان بانک آمریکایی اخیراً در نتیجه این انتظارات، اصلاحیه های افزایشی برای نرخ بهره ایالات متحده را مورد بررسی مجدد قرار داده اند.

جان شین، استراتژیست فارکس بانک آمریکا می گوید: ” دلار آمریکا در اوایل ماه مارس به بالاترین سطح از اواخر ماه نوامبر افزایش یافت و نزدیک به حرکت صعودی در نرخ های ایالات متحده پیشروی کرد. با وجود عدم پیگیری، ما همچنان روند افزایش ارزش دلار در سال جاری را انتظار داریم.

نظرسنجی از جامعه تحلیل گران نشان می دهد که در آغاز سال 2021، ارزش دلار کاهش می یابد، در حالی که داده های موقعیت یابی نشان می دهد دلالان با قاطعیت پول خود را در دلار سرمایه گذاری می کنند.

نگاهی به عملکرد نسبی در فضای G10 نشان می دهد ارزش دلار در برابر همه همتایان خود، به غیر از دلار کانادا و پوند افزایش یافته است و بیشترین سود را در برابر ین و فرانک کم بازده کسب کرده است.

استراتژیست های ارزی و اقتصاددانان بانک آمریکایی  جدائی اقتصادی ایالات متحده از اقتصاد منطقه یورو را انتظار دارند و عقیده دارند که اقتصاد ایالات متحده احتمالاً در سال 2021 با اختلاف زیادی، عملکرد بهتری خواهد داشت.

یکی از عوامل مهم در عملکرد برتر ایالات متحده توزیع واکسن در این کشور است که با “ارائه بسته مالی به ویژه تهاجمی” همراه است.

اقتصاددانان 6.5 درصد رشد تولید ناخالص داخلی، بالاتر از هرجای دیگر در G6 و بیشتر فضای بازار نوظهور را انتظار دارند.

شین می گوید: “با پایان یافتن سه ماهه اول، بازارهای فارکس انتظارات ما را برای روند نزولی متوسط جفت ارز یورو/ دلار آمریکا و عملکرد کلی بهتر ایالات متحده را منعکس می کنند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021