پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

افزایش ارزش نقره با تداوم روندی نزولی دلار پس از اظهارات پاول، رئیس فدرال رزرو

با تداوم زیان های شاخص دلار و پس از آن که پاول، رئیس فدرال رزرو، نشان داد که بانک مرکزی حتی تصمیمی برای کاهش نرخ ها ندارد و این که تورم برای چند ماه قبل از تعدیل بالا خواهد بود، دیروز نقره با افزایش 0.48 درصدی، به 69412 رسید.

رئیس فدرال صندلی همچنین اضافه کرد که بهبود اقتصادی هنوز راه زیادی در پیش دارد.

سرمایه گذاران همچنان در حال بررسی تورم بالا هستند، و در این میان، نگرانی هایی نسبت به کاهش زودهنگام نرخ ها توسط فدرال رزرو وجود دارد. پس از آن که داده ها نشان داد قیمت های مصرف کننده ایالات متحده در ماه گذشته بیشترین افزایش در نزدیک به 13 سال گذشته را داشته است، چشم انداز تورم ایالات متحده و سرعت تشدید سیاست های فدرال رزرو دوباره مورد توجه قرار گرفته است.

شاخص قیمت مصرف کننده سالانه در ماه ژوئن 5.4 درصد جهش کرد که بسیار بالاتر از انتظار افزایش 5 درصدی و گمانه زنی هایی در مورد افزایش نرخ سود شد.

ماری دالی، رئیس فدرال رزرو سانفرانسیسکو، گفت که زمان کاهش نرخ ها نزدیک است و بهبود شدید وضعیت اقتصادی به بانک مرکزی امکان می دهد تا سرعت روند خرید دارایی خود را تا اواخر سال جای یا اوایل سال 2022 کاهش دهد.

ایزابل شنابل، عضو هیئت مدیره بانک مرکزی اروپا، گفت، بانک مرکزی اروپا باید قبل از تغییر چشم انداز و سیاست سختگیرانه، تورم بالاتر مربوط به کالاهای غیرخوراکی را در نظر داشته باشد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x