افزایش بی سابقه ارزش بیت کوین با افزایش تقاضای سازمانی

امروز، با واکنش بازار به کاهش نسبی ارزش دلار آمریکا و بازدهی خزانه داری رو به کاهش، قیمت بیت کوین افزایش یافت. بیت کوین به 60 هزار دلار افزایش یافت که 2000 دلار کمتر از بالاترین حد خود است.

اتریوم نیز به بیش از 2000 دلار افزایش یافت، در حالی که سقف کل بازار تمام ارزهای دیجیتال ردیابی شده توسط CoinMarketCap به بیش از 1.9 تریلیون دلار افزایش یافت.

به گزارش بلومبرگ، برخی از شرکت کنندگان در چند هفته گذشته با نوسانات نسبتاً کمتری جذب این صنعت شده اند. نوسانات سه ماهه واقعی بیت کوین از بیش از 90٪ در ماه فوریه به 86٪ کاهش یافته است.

برخی از شرکت های وال استریت نیز تمرکز خود را بر روی بیت کوین افزایش داده اند و گلدمن ساکس اعلام کرد قصد دارد این ارز را به مشتریان ثروتمند ارائه دهد. شرکت های دیگری، مانند BNY Mellon و Morgan Stanley، نیز برای محصولات رمزنگاری شده خود، مشتری جذب می کنند.

پس از انتشار آخرین آمار مربوط به اشتغال غیرکشاورزی آمریکا، شاخص دلار آمریکا اندکی کاهش یافت. براساس گزارش اداره آمار کار، 916000 کارمند جدید در ماه مارس به اشتغال غیرکشاورزی اضافه شده است که بسیار بیشتر از 645000 تخمین اتفاق نظر بوده است.

اشتغال بخش تولید 53،000 افزایش یافت، در حالی که اشتغال دولتی 136،000 افزایش داشت. نرخ بیکاری از 6.2٪ به 6.0٪ کاهش یافت، در حالی که نرخ نیمه بیکاری U6 از 11.1٪ به 10.7٪ کاهش یافت. این داده ها یک روز پس از انتشار ارقام نسبتا پایین مربوط به مطالبات اولیه کاری ارائه شد.

این ارز در برابر اُفت بازدهی خزانه داری آمریکا نیز واکنش نشان می دهد. بازده 10 ساله خزانه داری آمریکا از بالاترین نرخ 1.76 درصدی این هفته به 1.67 درصد رسید، در حالی که بازده 30 ساله به 2.335 درصد کاهش یافت. این اتفاق حتی پس از رونمایی جو بایدن از بسته تشویقی 2.3 تریلیون دلاری افتاد. این بسته مبلغ کل بودجه فدرال ارائه شده در سال جاری را به بیش از 5 تریلیون دلار می رساند.

4 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021