افزایش تولید نفت روسیه در ماه مارس با دست و دل بازی بیشتر اوپک+

بر اساس گزارش بلومبرگ، با استناد به داده های اولیه واحد CDU-TEK وزارت انرژی روسیه، تولید نفت خام و میعانات روسیه در ماه مارس به 43.34 میلیون تن افزایش یافت.

این رقم معادل 10.249 میلیون بشکه در روز است که بر اساس نسبت تبدیل 7.33 بشکه در هر تن که 1.3 درصد بیشتر از ماه فوریه است.

سهمیه روسیه در ماه مارس 65000 بشکه در روز افزایش یافت، که به همین میزان در ماه فوریه افزایش یافته و در ماه آوریل، 130،000 بشکه در روز دیگر رشد خواهد کرد. عربستان سعودی داوطلبانه 1 میلیون بشکه در روز از تولید خود را کاهش داده است.

این اتفاق یک روز پس از توافق OPEC + در مورد افزایش تدریجی تولید از ماه مه تا ژوئیه صورت می گیرد و در مجموع بیش از 2 میلیون بشکه در روز به منابع جهانی اضافه می شود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021