انگلیس، بزرگ ترین خریدار طلای روسیه در ماه ژانویه، به ارزش بیش از 700 میلیون دلار

بر اساس اطلاعات خدمات گمرک فدرال، در ماه ژانویه، روسیه 13.73 تن طلای خام صادر کرده است که 1.5 برابر بیشتر از سال گذشته است. از نظر پولی، صادرات تقریباً دو برابر شده و به 812 میلیون دلار رسیده است.

خدمات گمرکی گفت که در ماه دسامبر، صادرات طلا بیشتر بود- 22 تن، به ارزش 1.3 میلیارد دلار.

طلای صادر شده به  انگلیس بیش از 90٪ (12.9 تن) از کل صادرات طلای روسیه در ژانویه را به خود اختصاص داده است. این فلز به قزاقستان و سوئیس نیز تحویل داده شد.

در سال 2020، روسیه مجموعاً 18.535 میلیارد دلار طلا صادر کرد که 3.2 برابر بیشتر از سال قبل است. از نظر مقدار، صادرات طلا در سال 2020 بیش از دو برابر شده است – 320 تن در برابر 123 تن در سال 2019.

در ماه آوریل، دولت روسیه به وزارت صنعت و تجارت اجازه داد مجوزهای كلی را برای صادرات شمش طلا و نقره تصفیه شده بر اساس بیانیه ای كه توسط وزارت دارایی تأیید شده، برای تولیدكنندگان صادر كند. پیش از آن، مجوزهای صادراتی عمومی تنها برای بانک‌هایی صادر می شد که مجوز مربوطه را از بانک مرکزی دریافت می کردند. شرکت ها و تصفیه خانه های برای صادرات فلزات گرانبها بر اساس مجوزهای یک بار صادر شده برای قرارداد با یک طرف قرارداد خاص خارجی، مجاز بودند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021