اُفت قیمت بیت‌کوین باعث تسویه حساب کردن 262344 تریدر شد

حدود 2 میلیارد دلار بیت کوین در کمتر از 24 ساعت تسویه حساب شدند

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته نزدیک به 20 درصد سقوط کرد که باعث ایجاد وحشت در میان سرمایه گذاران خُرد و نهادی شد. سقوط اخیر قیمت بیت کوین منجر باعث شد تا 262344 تریدربیت کوین با موضع معاملاتی خرید تسویه حساب کنند. قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان به پایین 32000 دلار رسید.

بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری Bybt، از روز گذشته، میزان تسویه حساب ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. طی 24 ساعت گذشته، موضع معاملاتی بیت کوین، به ارزش تقریبی 1.94 میلیارد دلار، تسویه شد. پس از اُفت قیمت اخیر، نوسانات ارز رمزنگاری شده افزایش یافته است. علاوه بر این، این شرکت اعلام کرد که اوایل روز دوشنبه، حدود 855 میلیون دلار موضع معاملاتی در مدت یک ساعت تسویه حساب شدند که در میان آنها، بایننس (Binance) با تسویه 290 میلیون دلار موضع خرید در صدر فهرست قرار گرفت.

پس از آن که سقوط قیمت روز یکشنبه باعث تصحیح بسیار گسترده ای در رمزارزها شد، ارزش بازار رمزارزها  تا 200 میلیارد دلار تنزل یافت. یکشنبه، پس از آن که رویکرد مثبت به بازار باعث شد تا ارزش رمزارزها به بالاترین حد خود برسند، ارزش کل بازار دارایی های دیجیتال به 1.11 تریلیون دلار رسید. در پی سقوط 20 درصدی، ارزش کلی بازار رمزارزها امروز به 890 میلیارد دلار رسید.

نوسانات بیت کوین

نوسانات بیت کوین از دیروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است، و اخبار رسیده از بورس رمزارزها حاکی از سفارشات گسترده است. آخرین داده های رسیده از شرکت Bybt نشان می دهد که قراردادهای آتی خرید بسیار سریعتر از آنچه پیش بینی شده بود، تسویه می شوند. از مارس 2020، بیت کوین بدترین سقوط را تجربه کرده است و ارزشمندترین رمزارزها در جهان از هفته گذشته، همه سودهای خود را از دست داده اند. به دلیل تقاضای زیاد سرمایه گذاران نهادی و خُرد، بیت کوین سال خوبی را آغاز کرد. قیمت بیت کوین از 28،000 $ در 1 ژانویه به 41،600 $ در 8 ژانویه افزایش یافت.

در زمان نوشتن این گزارش، قیمت بیت کوین، پس از این سقوط، کمی بهبود یافته و به 35000 دلار رسیده است. اتریم (Ethereum)، دومین دارایی رمزنگاری شده بزرگ جهان در حال حاضر، نزدیک به 1100 دلار معامله می کند. قیمت اتریم از دیروز، بیش از 20 درصد سقوط کرد و ارزش کلی بازار آن به 124 میلیارد دلار رسید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021