وبینار های رایگان پی سی ام بروکرز

برای ثبت نام لطفا مراحل زیر را طی کنید:

1. ابتدا باید یک پروفایل کاربری باز کنید. برای این کار کافیست در کابین ویژه این کار cabin.pcmfa.net ثبت نام کنید.

2. پس از کلیک بر لینک فعال سازی که در ایمیل خود دریافت کرده اید (پوشه اسپم را نیز حتما چک کنید)، وارد کابین خود شوید و مدارک شناسایی خود را آپلود کنید. سپس منتظر تایید مدارک خود بمانید.

3. پس از تایید مدارک، به منوی خدمات/سامانه آموزش در کابین مراجعه کنید و بر روی دکمه ثبت نام در دوره آنلاین معامله گری کلیک کنید.

4. ثبت نام شما تکمیل گردید.  لینک ورود به جلسات آنلاین برای شما در همان روز شروع جلسه  ایمیل میشود.

وبینارهای آموزشی رایگان پی سی ام بروکرز

checkin_pcm_brokersتحلیل‌گری متخصصین ما از بازار را به صورت زنده تماشا کنید

checkin_pcm_brokersدانش و مهارت‌تان از معامله‌گری را تقویت کنید

checkin_pcm_brokersسوالات‌تان را بپرسید و پاسخ‌هایی که لازم دارید را به دست بیاورید

7:00 PM
Asia/Tehran

دوره آموزش چنگال اندروز

مدرس : مهندس وحید درزی

2018/08/24 20:00:00

7:00 PM
Asia/Tehran

دوره آموزش مقدماتی فارکس

مدرس : مهندس وحید درزی

2018/08/23 20:00:00

7:00 PM
Asia/Tehran

آموزش  تخصصی معامله گری

مدرس : احمدرضا جبل عاملی

2018/08/27 18:00:00

مربیان ما

مربی گرامی احمدرضا جبل عاملی

احمدرضا جبل عاملی از سال 2004 وارد بازارهای مالی شده و با بیش از 14 سال سابقه در معامله گری، از سال 2016 در زمینه آموزش نیز فعال شده و دوره های تخصصی معامله گری  مدیریت سرمایه گذاری و ریسک و روانشناسی برگزار میکند. زمینه تحقیق او اخیرا عصب شناسی معامله گری بوده و تمام خدمات آموزش و پشتیبانی آموزشی خود را از طریق دانشپذیران قدیمی و نخبه خود در اموزشگاه خود ارائه می نماید

مربی گرامی وحید درزی

مهندس وحید درزی، متولد اسفندماه 1359، دانش‌آموخته دانشکده فنی دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد از دانشگاه پیام نور می‌باشد. به‌خاطر علاقه وافر به بورس و بازارهای مالی، از سال 83 به فراگیری علوم مربوط به تحلیل و معامله‌گری از طریق شرکت در کلاس‌های آموزشی نمود و مراحل مقدماتی و پیشرفته را طی کرده و به معامله در بازارهای مالی از جمله بورس، ارز، سهام، آتی و … از روش تحلیل تکنیکال مشغول شد. وی پس از کسب تجارب ارزشمند و فعالیت در این حوزه و اخذ مدرک تحلیل‌گری بازارهای مالی بین‌المللی، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی در آموزشگاه‌های مختلف و همین‌طور برگزاری همایش، سمینار و وبینار مرتبط نموده است. از جمله فعالیت‌های او می‌توان به تهیه و انتشار بیش از 25 شماره مجله اینترنتی در حوزه بازار سرمایه، تألیف جزوه آموزشی روش معاملاتی چنگال اندروز، فعالیت در رسانه‌ها، مؤسسات، وب سایت‌ها، انجمن‌های گفتگو و وبلاگ‌ها و کانالهای تلگرامی بورسی به‌عنوان کارشناس تحلیل تکنیکال اشاره نمود. لازم به‌ ذکر است که نگارش و انتشار 3 کتاب تحت عنوان «سیستم معاملاتی 123» «سیستم معاملاتی چنگال اندروز» و «تحلیل تکنیکال در بازار سهام »