Bonus and Promotionsبونوس نجات جدید

معامله گر گرامی

خرسندیم که اعلام کنیم بونوس نجات جدیدی داریم( قابل ضرر کردن ولی غیرقابل برداشت). پیشنهاد ما به همه معامله گران گذشته و حال، این بونوس است. هرمیزان مبلغ را که کمتر از 100 دلار نباشد سپرده گذاری کرده تا بونوس نجات را برای انجام معامله ای بدون زحمت همراه با مبلغ اضافی در بالانس خود بدست آورید. این بونوس با هدف تشویق شما به انجام معاملات بیشتر و تامین امنیت پوزیشن های باز شما می باشد. بونوس نجات را میتوان در قالب ضرر از دست داد ولی قابل برداشت نیست.

سطوح بونوس را در ادامه ذکر میکنیم:

🔸 100 – 1000دلار » 50% بونوس قابل ضرر
🔸1000-2000 دلار » 30% بونوس قابل ضرر
🔸2000-5000 دلار » 15% بونوس قابل ضرر

✅ بشتابید! تا 50% موجودی معاملاتی اضافی از PCM Brokers دریافت کنید تا معاملات شما حمایت مازاد داشته باشد. این فرصت عالی به مدت یک ماه تا تاریخ 11.02.2018 در دسترس است.
امیدوارم از این فرصت نهایت بهره را ببرید.
برای دریافت جزئیات بیشتر از مسیر سیستم تیکت، با تیم سفارشات در ارتباط باشید

شرایط و ضوابط بونوس نجات

  1. حداکثر لوریج برای آن، رقم 1:200 است.
  2. میزان بونوس قابل باختن در تاریخ 31 دسامبر 2018 برداشته می شود و PCMدرصورتیکه به دلیل حذف بونوس در آن تاریخ، هر پوزیشن بازی تسویه شود، هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  3. هرگونه برداشت از حساب مشتری منجر به حذف بونوس می شود. این مورد مربوط به برداشت سود، ریبیتها و سپرده گذاری از سوی مشتری می شود.
  4. بونوس تنها یک بار افزوده می شود و قابل ضرر ولی غیرقابل برداشت است.
  5. PCMتمامی حقوق اصلاح یا لغو را در هر زمانی پیش از دوره تعیین شده دارد و هیچگونه مسئولیتی در قبال پوزیشن های باز که به موجب آن تسویه می شوند، ندارد.
  6. انتقال وجه داخلی بین حساب های بونوس دار امکان پذیر نمیباشد.
بونوس نجات جدید