Menu

بیت کوین جایگزین طلا

مایکل سیلور، تحلیلگر اقتصادی، معتقد است که با وجود اُفت آشفته بازارهای اوراق قرضه جهانی در ابتدای سال جاری، طلا نتوانست ارزش خود را افزایش دهد. علاوه بر این، مردم فکر می کنند که بیت کوین جایگزین طلا می شود.

او اخیرا در توئیت خود نوشته است:

” پس از رکوردشکنی در آگوست سال گذشته، بهای طلا روندی نزولی داشته است. حتی افت آشفته در بازارهای اوراق قرضه جهانی در ماه های فوریه و مارس سال جاری نتوانست باعث افزایش قیمت آن شود.” تحلیلگران در سراسر جهان فکر می کنند که بیت کوین جایگزین طلا می شود.

این تحلیلگر به همه توصیه می کند تا پول نقد خود را به بیت کوین تبدیل کنند.

علاوه بر این، شرکتی که این تحلیلگر مدیرعامل آن می باشد، حدود 100k بیت کوین خریداری کرده است. این شرکت همچنین اخیراً تصمیم گرفته است که به جای پول نقد، حقوق اعضای هیئت مدیره خود را به صورت بیت کوین پرداخت کند. سامانه پرداخت در زمان پرداخت حقوق مستقیماً هزینه تراکنش را از دلار آمریکا به بیت کوین تبدیل می کند.

قابل ذکر است که شرکت او تنها شرکتی نیست که به قابلیت های بالقوه بیت کوین اعتقاد دارد. برای مثال، تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد و غول خدمات مالی، JPMorgan، اولین صندوق بیت کوین خود را در تابستان امسال راه اندازی می کند.

با این حال، هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری بهتر، جهان با دو گزینه روبرو می شود: طلا یا بیت کوین. در عمل، سرمایه گذاران نسل قدیم طلا را با ارزش قابل پیش بینی، راحت و قابل اعتماد ترجیح می دهند. در مقابل، بیت کوین طلایی دیجیتال برای نواندیشان است و به طور بالقوه می تواند آینده سیستم پرداخت باشد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021