با اطمینان سرمایه گذاری کنید
و در محیطی حرفه ای بر کسب سود در بازارهای مالی آنلاین تمرکز کنید

بیمه ی سرمایه ی معامله گران

پی سی ام بروکرز سرمایه معامله گران را در مقابل هر گونه خطر و یا ضرری که امکان دارد در اثر هر چیزی غیر از ترید و ریسک پوزیشن به معامله گر وارد شود را بیمه کرده است. این بیمه توسط شرکت  بیمه ی بین المللی موریشز صورت گرفته است که یکی از بزرگترین شرکتهای بیمه در کشور های مشترک المنافع بریتانیا و مورد تایید در بریتانیا و اروپا و آسیا می باشد.

بنابراین پول و سرمایه معامله گران در کارگزاری پی سی ام در مقابل هر نوع ریسک به غیر از ریسک ترید که ممکن است ضرری به معامله گر بزند، منطبق با استاندارد انگلیسی شرایط بیمه مربوط به بازارهای مالی تدوین شده با استانداردهای اف اس سی بیمه شده است. پوشش دهی بیمه برای هر اکانت به طور مجزا تا مبلغ 125 هزار دلار می باشد.

امنیت سرمایه معامله گران و ایجاد بستری سالم برای انجام معاملات در بازار های مالی آنلاین از روز اول از دغدغه های مدیران کارگزاری پی سی ام بوده  و بیمه ی سرمایه ی مشتریان نیز یکی دیگر از تضمین های کارگزاری پی سی ام برای آسودگی خاطر بیشتر برای معامله گران می باشد.

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021