اخبار اقتصادیتقویم فارکس فکتوری روزانه- پی سی ام بروکرز

تحلیل فاندامنتال:

  • سهام ژاپن و آمریکا شبانه سقوط میکند
  • دلار نیوزلند دربرابر دلار آمریکا پس از داده ضعیف بیکاری، سقوط میکند
  • بازارها اخبار مربوط به روند پیشرفت برکسیت و بانک انگلیس را دنبال میکنند

سهام ژاپن با کندی درآمدها با وجود اخبار مثبت از گروه بانکی  SoftBank که برنامه بازخرید سهام را منتشر کرد، شبانه سقوط میکند. سهام آمریکا نیز دیروز در پی نتایج ناامیدکننده از شرکت های بازی های ویدئویی، افت داشت(رویترز)

پوندانگلیس/دلارآمریکا دیروز در محدوده نسبتا رنج بین 1.2979-1.2925 معامله شد با توجه به پیشرفت های اندک برکسیت. ترزا می امروز در بروکسل حاضر است برای نشستی با ریاست کمیسیون اتحادیه اروپا جانکر Juncker جهت گرفتن امتیازاتی برای مرز گمرگی ایرلند. همچنین امروز دیدار کمیته سیاست پولی بانک انگلیس است که بازارها هرگونه اندیکاتور رادرمورد مسیر سیاست آینده دنبال میکنند

پژوهش های بارکلیز متوجه تغییر اساسی در موضع بانک نسبت به نشست پیشین خود نشده است با توجه به اینکه تغییرات عمده داده ای صورت نگرفته است و بی ثباتی درمورد برکسیت ادامه دارد

دلار نیوزلند شبانه دربرابر دلارآمریکا سقوط داشت با توجه به داده بیکاری بدتر از میزان برآورد که با رقم 4.3% قابل مقایسه با رقم توافقی 4.1% است. دلارآمریکا/ روپیه هند نیز شبانه و پس از کاهش پیش بینی نشده حدودا 25bp نرخ های بهره رزرو بانک هند، افت داشت(بلومبرگ)

برآورهای امروز صبح تولیدات صنعتی آلمان  نادرست بود و تا رقم -0.4% ماهانه می رسد درحالیکه رقم توافقی 0.8% ماهانه بود. یورو/دلارآمریکا تا زیر 1.1360 سقوط کرد و این روند نزولی از دیروز و پس از اخبار منفی از IMF (صندوق بین المللی پول) ادامه دارد. این اخبار به این مهم اشاره میکند که ایتالیا به اصلاحات بسیار بیشتری نیاز دارد و پیش بینی شد که رشد اقتصادی ممکن است زیر رقم 1% تا سال 2023 بماند(بلومبرگ)