اخبار اقتصادیتقویم فارکس فکتوری روزانه- پی سی ام بروکرز

تجزیه و تحلیل فاندامنتال:
• سهام آسیا با عملکرد خوب سهام انرژی در افزایش بهای نفت، معامله نسبتا بالایی دارد.
• با پایان یافتن تعطیلات عیدپاک پارلمان انگلیس، احتمالا اخبار خوبی در مورد برکسیت در راه است.
• امروز بازار را به تصمیم گیری های مختلف بانک مرکزی در نرخ این هفته است.

سهام آمریکا دیروز قبل از هفته شلوغ درآمد شرکتی، تامیزان زیادی بدون تغییر بسته شد. پس از بالا رفتن 3٪ قیمت نفت برنت در روز گذشته به 74.52 دلار برسد که بالاترین میزان آن از نوامبر 2018 است.
بهای نفت در پی گزارش هایی مبنی بر اینکه آمریکا به فعالین اصلی واردات نفت از ایران پایان می دهد و با ادامه اینکه کشورهایی مانند هند و چین با افزایش واردات نفت ایران مواجه خواهند شد، افزایش یافت.
پوندانگلیس / دلار آمریکا امروز با تعطیلات عیدپاک پارلمان انگلیس، همچنان در محدوده تنگ معامله شد. بارکلیز انتظار دارد که اوانس پوند با بازگشت مجلس عوام انگلستان از تعطیلات افزایش یابد. گفتگو و گفتگو میان حزب بین ترزا و رهبر حزب کارگری دیگر می شود.
ریسک هدلی بااعمال فشار رهبری روی تراز می تواند احتمالا همچنان بالا باشد و گزارش های این روز مبنی بر این است که احتمالا مجبور است ترک خود را در صورت عدم توافق برکسیت قبل از انتخابات پارلمانی اتحادیه اروپا در تاریخ 23 می (بلومبرگ)
از نظر داده ای شروع فعالیت عمر مسکن در ماه مارس آمریکا کمتر از حد پیش بینی شده بود، با توجه به کاهش های پیش بینی شده نسبت به داده های قبلی و همانطور که فروش فعلی مسکن، جهش در ماه اوت خود را ریتریس. بارکلیز رقم تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول خود را برای آمریکا در سالانه 2.5٪ سه ماهه تغییر نمی کند.
تمرکز این هفته بازار در نشست های مختلف بانک مرکزی در بازارهای نوظهور و پیشرفته است. بارکلیز معتقد است که همخوانی تمایلات فعلی ریسک نامعلوم است و همه بازارهای نوظهور و پیشرفته بانک مرکزی سیاست خود را بدون تغییر نگاه خواهند کرد.