اخبار اقتصادیتقویم فارکس فکتوری روزانه- پی سی ام بروکرز

تجزیه و تحلیل فاندامنتال:
• سهام جهانی دیررس ترکیب شده اما معاهدات فوچرز امروز نشان از جهش دارند.
• پوند انگلیس / دلار آمریكا با ادامه قوت گسترده دلار آمریكا، پایین است.
• یورو / دلار آمریکا پس از شاخص پایین سه ساله وضعیت تجاری IFO، تحت فشار است.

سهام جهانی دیررس ترکیب شد هرچند شرکت های فناوری بزرگ گزارش های بسیار قوی پس از پایان کار بازار آمریکا و جهش ناشی از Futures S & P 500 در سهام ارائه شده است.
در بازار ارز دلار در مقابل همه ارزهای گروهی 10 صعود همراه با شاخص ارز Spat دلار آمریکا در بازار بلومبرگ که بالاترین سطح خود را از دسامبر 2018 رسیدن. پوندانگلیس / دلار آمريکا در پي آن همچنان تحت فشار است.
در حوزه سیاست انگلیس، کمیته 1922 به اصلاح قوانین رقابت رهبری علیه اعضای پارلمان رأی داده و با این ویژگی، از طریق محافظه کار حزب تا دسامبر 2019 نمیتواند برای رهبری رقابت کند.
تمرکز امروز بازار همچنان روی گفتگوهای پیش روی ترزا می- کوربین درموضوع برکسیت است که پیشرفت قابل توجهی دارد
یورو / دلار آمريکا روز گذشته ریزش 0.5٪ و رسیدن به سطح پایین خود را از ژوئن 2017 به دست آمد. بخشی از آن به دلیل شاخص شاخص تجاری IFO آلمان بود که سه ساله با 99.2 درصد در برابر رقاب توافقی بازار 99.9 بود.
بارکلیز بیان کرد که گزارش ماه آوریل IFO پیام های امیدبخشی از بهبود چشمگیر در نیمه اول سال 2019 است که ممکن است واقعی نباشد.
در بانک های مرکزی، بانک کانادا در حال حاضر تغییری در سیاست پولی ایجاد نکرد ولی با کم شدن پیش بینی خود موضع نسبتا نزولی در پیش گرفت و سخنانی از تمایل به افزایش نرخ افزایش یافت. دلار کانادا در برابر دلار آمريکا با توجه به اعلاميه کاهش يافت، اما بعدا از بخشی از آن بازگشت گرديد.
بانک ژاپن ثابت کرده است که نرخ های ثابت و سیستم های هدایت بی ثبات در بازار ها و مدیریت پول پولی خود را با تعهد به اینکه نرخ بهره قبل از بهار 2019 و با توجه به نگرانی در مورد روند روند کاهش رشد، افزایش نه، اصلاح کرد (تایمز مالی).