پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

تحلیل فاندامنتال فارکس 24 سپتامبر 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • طی روند متفاوت توسط سهام آسیا
  • عدم تغییر سیاست بانک انگلیس
  • شگفتی بازار از کاهش نرخ ها توسط بانک مرکزی ترکیه

اخبار بازار:

  • با ادامه عدم قطعیت ناشی از خطرات سرنوشت اورگراند، سهام آسیا روند متفاوتی را با یکدیگر طی کردند. پس از جلسات فدرال رزرو ایالات متحده و بانک انگلیس در هفته جاری، احتمال وضع سیاست پولی شدیدتر باعث فروش زیرقیمت اوراق قرضه شد. سود خزانه داری آمریکا در بلندمدت افزایش یافت و به بالاترین سطح از 18 ماه گذشته رسید. پس از آن که معامله گران انتظار خود در مورد افزایش نرخ ها از سوی فدرال رزرو را مطرح کردند، بازده 30 ساله خزانه داری 14 واحد افزایش یافت (رویترز، بلومبرگ)
  • دیروز، کمیته سیاست گذاری پولی (MPC) بانک انگلیس با اتفاق نظر روی نرخ ها و رأی 7 به 2 در مورد حفظ برنامه فعلی خرید طلا، که برنامه ریزی شده در پایان سال پایان یابد، نرخ سیاست خود را مطابق انتظار تغییر نداد. صورتجلسه کمیته سیاست گذاری پولی حاکی از تفاوت های قابل ملاحظه ای در نظرات بین اعضا، از کاهش نرخ ها در حال حاضر تا به تعویق انداختن هرگونه اقدام تا سال آینده است (تحقیقات بارکلیز)

ارزش جفت ارز پوند/ دلار آمریکا چندان تحت تأثیر جلسه بانک انگلیس قرار نگرفت؛ با این حال، این جفت ارز در طول روز، 0.8% افزایش یافت که تا حدی ناشی از کاهش چشمگیر ارزش دلار بود (بلومبرگ)

  • در ترکیه، بانک مرکزی این کشور دیروز بازار را با کاهش نرخ 100 واحدی شگفت زده کرد، تصمیمی که ظاهراً از پویایی تورم ناشی شده است. با عدم ارائه دستورالعمل های آتی در بیانیه، تیم تحقیقاتی ما در حال حاضر سه کاهش 100 واحدی دیگر تا 15.0% در سه ماهه چهارم را انتظار دارد و آنها خاطرنشان می کنند که اگر عملکرد لیر ترکیه تهدیدی برای ثبات مالی یا قیمت باشد، چرخه تسهیل ممکن است زودتر از زمان خود پایان یابد. (تحقیقات بارکلیز)

پس از این بیانیه، ارزش جفت ارز دلار آمریکا/ لیر ترکیه تا 1.4% افزایش یافت. صبح امروز، این جفت ارز معاملات خود را در سطوح بالا ادامه داد و در حال حاضر بالای 8.80 معامله می شود (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x