پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

چشم انداز هفتگی فارکس، جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا

تحلیل هفتگی جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا حاکی از حرکتی نزولی در این جفت ارز است. ارزش دلار کانادا این هفته 1.0 درصد افزایش یافت. در نتیجه، ما می توانیم یک روند نزولی قوی را در جفت دلار آمریکا/ دلار کانادا تا پایان هفته مشاهده کنیم.

پس از نشست کمیته فدرال بازار باز، دلار آمریکا همچنان تحت فشار است. جروم پاول با پیام خود مبنی بر موقت بودن تورم سالانه موافق است. داده های مربوط به ایالات متحده ناامید کننده است و صاحبان عمده دلار به طور کلی آنها را کاهش داده اند. تولید ناخالص داخلی توسعه یافته در سه ماهه دوم 6.5 درصد رشد کرد. این بدون شک یک پیروزی بزرگ، اما بسیار کمتر از اتفاق نظر 8.5% است. اگر تقاضای کنونی کمی بیشتر از حد انتظار باشد، در مورد بیکاری نیز اتفاق نظری وجود دارد. داده ها با دیدگاه فدرال رزرو مطابقت دارد که مبنی بر آن، هیچ تهدیدی برای بهبود اقتصادی و نیاز به مشوق های پولی در محیط اقتصادی فعلی وجود ندارد.

شاخص قیمت مصرف کننده کانادا با ارائه آمارهای مثبت، از دلار کانادا حمایت بیشتری می کند. علاوه بر این، قیمت نفت وست تگزاس در حال افزایش است و به دلار کانادا کمک می کند تا ارزش خود را در برابر دلار آمریکا و سایر همتایان حفظ کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا

 

نمودار روزانه نشان می دهد که دلار آمریکا/ دلار کانادا روند نزولی قابل توجهی را طی می کند. قیمت بسیار کمتر از میانگین های متحرک ساده 50 روزه و 18 روزه است. با این حال، قیمت هنوز بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه است. روند نزولی قوی ممکن است قیمت را به سمت 1.2335 (میانگین متحرک ساده 200 روزه) پیش از سطح حمایت 1.2265 و درنهایت به 1.2000 برساند.

با وجودی که قیمت بازیابی اصلاحی داشت، اما هنوز میانگین متحرک ساده 18 روزه آن را محدود می کند. این حجم در روز جمعه دلگرم کننده بود، اما آنقدر قوی نبود که بتواند بر فشارهای نزولی قبلی غالب شود. هر گونه بهبودی صعودی باید به بالای 1.2600 برسد تا تغییری در روند ایجاد شود.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x