پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

چشم انداز هفتگی فارکس، جفت ارز یورو/ دلار آمریکا 1 آگوست 2021

تحلیل هفتگی جفت ارز یورو/ دلار آمریکا نشان می دهد که هفته با روندی صعودی بسته می شود و در هفته جاری به بالاترین نقطه خود در ماه جاری، کمی زیر 1.1900 قرار گرفت. در طول هفته، این جفت ارز روند صعودی کوچکی داشت که پس از انتشار بیانیه های ناامیدکننده فدرال رزرو، که باعث تضعیف دلار آمریکا شد، شتاب گرفت.

فدرال رزرو سیاست پولی خود را دست نخورده نگه داشت و اعلام کرد که اقتصاد همانطور که انتظار می رفت پیشرفت می کند، اما هنوز در مرحله ایجاد تغییرات مورد نظر بازار نیست. با این حال، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، تاکید کرد که آنها هنوز پیشرفت چشمگیری را انتظار دارند و اشاره کرد که چنین “پیشرفت قابل ملاحظه ای” با ثبات قیمت ها و سطح حداکثر اشتغال مرتبط خواهد بود. در نتیجه این بیانیه ها، ارزش دلار آمریکا پایین آمد.

علاوه بر بیانیه های ناامیدکننده از سوی فدرال رزرو، داده های اقتصادی بدتر از حد انتظار بود. گزارش اولیه تولید ناخالص داخلی مربوط به سه ماهه دوم رشد 6.5 درصدی را نشان داد که 2 واحد کمتر از 8.5 درصد پیش بینی شده بود. از سوی دیگر، آنها تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول را اصلاح کردند و برآورد رشد به 6.3 درصد کاهش یافت.

در همین حال، اتحادیه اروپا در حال بهبود است. آلمان 1.5 درصد رشد کرد که کمتر از 2 درصد پیش بینی شده است، اما در مقایسه با 2.1- درصد قبلی، افزایش یافته است. برای کل اتحادیه اروپا، تولید ناخالص داخلی 2 درصد نسبت به سه ماهه قبل از آن رشد کرد، در حالی که این میزان در سه ماهه قبل از آن 0.3-% بوده است. نرخ بیکاری نیز اندکی کاهش یافت و شاخص رویکرد اقتصادی افزایش یافت.

تحلیل تکنیکال جفت ارز یورو/ دلار آمریکا

هفته گذشته،  به دلیل آنچه از دورنمای بزرگتر می تواند به عنوان اصلاح قیمت در نظر گرفته شود، ارزش جفت ارز یورو/ دلار آمریکا افزایش یافت.

شاخص های تکنیکال در سطوح منفی هستند و در نمودار هفتگی، میانگین متحرک ساده 20 روزه  با شیبی نزولی ادامه می یابد.

برای هفته آینده، سطوح مقاومت توسط بازخوردهای فیبوناچی در سطوح 1.1920 و 1.1985 ارائه می شود، در حالی که سطوح حمایت در 1.1840 ، 1.1751 (که کمترین میزان ماهانه است) و در نهایت ، 1.1703 (که پایین ترین سطح ماه مارس بود) هستند.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x