پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

چشم انداز هفتگی فارکس، شاخص دلار ایالات متحده 31 جولای

تجزیه و تحلیل هفتگی شاخص دلار ایالات متحده حاکی از جهت گیری نسبتا نزولی است، اما امید زیادی برای بهبود وضعیت وجود دارد. در نتیجه تصمیم گیری در مورد نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا، ارزش دلار آمریکا در هفته گذشته کاهش یافت. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، اظهارات محدود کننده قابل توجهی را بیان کرد و خاطرنشان نمود که انتظارات و شاخص های بلند مدت تورم با هدف بلند مدت 2 درصد بانک مرکزی  مطابقت دارد. بازار به راحتی این زبان را آموخته است، چون سهام و دارایی های خطرناک دیگر می تواند به ضرر دلار آمریکا باشد.

برخی این افزایش بیش از حد را نشانه احتمالی آن می دانند که فدرال رزرو رویکرد محدود کننده تری را اتخاذ کرده یا خواهد کرد، و شاید برنامه زمانی تعیین کرده یا در مورد کاهش متوازن بحث کند. شاخص های تورم و انتظارات کوتاه مدت از زمان بهبود اقتصادی افزایش یافته است. در نتیجه، شاخص دلار ایالات متحده چند ماه قبل از تصمیم گیری در مورد نرخ بهره مربوط به ماه جولای، به بالاترین حد خود رسید.

شاخص دلار در هفته پس از انتشار داده های هزینه مصرف شخصی (PCE) از محدوده ماه ژوئن در روز جمعه، پایین ماند. شاخص PPE، که شامل قیمتهای ناپایدار مواد غذایی و انرژی نمی شود، از مرز 3.5 درصد فراتر رفته و به 3.7 درصد کاهش یافت که از 3.4 درصد در ماه مه افزایش یافت. در حالی که نمی توان گزارش مختصری در این مورد ارائه داد، اما در حال حاضر، قیمت ها بسیار بالاتر از هدف 2 درصد باقی می مانند. نشست بعدی کمیته فدرال بازار باز تا پایان ماه سپتامبر برگزار نخواهد شد.

این امر به احتمال زیاد پیش بینی انتظارات سیاسی را بدون تغییر می گذارد و مذاکره کنندگان را در انتظار سایر رویدادهای مهم در آینده نگه می دارد. با این حال، اشتغال غیرکشاورزی مربوط به ماه ژوئیه در روز جمعه، مهم ترین گزارش مالی بعدی است. تحلیلگران پیش بینی می کنند که این رقم از 850 هزار در ماه ژوئن به 925 هزار افزایش یابد. فشار بیش از حد انتظار می تواند باعث افزایش نسبی ارزش دلار ایالات متحده شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی شاخص دلار ایالات متحده

قیمت دلار در حدود پایین ترین نرخ‌های هفتگی 91.78 پیشنهاد شد و توانست از مرز 92.00 در روز جمعه فراتر رود. روند صعودی میانگین متحرک ساده 200 روزه و میانگین متحرک ساده 50 روزه نشان دهنده سود بیشتر است. روند صعودی ممکن است در میانگین متحرک ساده 20 روزه نزدیک 92.40 با مانع روبرو شود. مقاومت بعدی می تواند نوسان بالای 21 جولای در 93.20 باشد.

از طرف دیگر، میانگین متحرک ساده 50 روزه به عنوان حمایت فعلی در 91.55 و میانگین متحرک ساده 200 روزه در 91.30 عمل می کند.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x