تیترهای داغ روزانهتقویم فارکس فکتوری روزانه

 

  • نقره: معامله فلز سفید برپایه ضعیف تر در بازار امروز صبح
  • طلا: معامله پایین فلز زرد در بازار صبح
  • صعود شاخص عملکرد ساخت و ساز استرالیا در ماه اوت
  • خوشبینی دوباره در مذاکرات تجاری چین-آمریکا با توافق هردو طرف مذاکره برای نشستی در ماه اکتبر

 

 

ناظر برکسیت: انتخابات ممکن است منجر به پایان گرفتن بازی برکسیت شود( ولی ضرورتا اینگونه نیست)

اخبار اصلی

مورد اصلی ما اکنون این است که انگلیس هفته بعد برگزاری انتخابات زودهنگام را اعلام میکند و این انتخابات پس از 31 اکتبر( مثلا احتمالا در ماه نوامبر) برگزارخواهد شد با اشاره به تمدید موعد برکسیت فعلی در تاریخ 31 اکتبر به سال بعد. درحالیکه ممکن است انتخابات پیش از میانه اکتبر برگزار نشود، یک انتخابات زودهنگام ظاهرا اجتناب ناپذیر و نتیجه انتخابات برای پایان گرفتن بازی برکسیت مهم است. در این سناریو، ما باتوجه به وابستگی برکسیت به نتیجه انتخابات، آنچه که انتظارش را داریم ارزیابی میکنیم.

 

 

گزارشات دستمزدهای کشاورزی کاری میکند تا فدرال رزرو در چرخه کاهش نرخ حرکت کند.

انتظار می رود که گزارش مشاغل ماه اوت قوی باشد، هدف اقتصاددانان افزایش شغلی تاحدودا 160هزار است ولی مشاغل موقت با سرشماری آمریکا احتمالا رقم هدلاین را تامیزان زیادی تا رقم حدودا 40هزار شغل قرار می دهند. احتمالا سرمایه گزاران فشار زیادی را به این گزارش وارد میکنند همچنانکه افت در بازار کار چیزی است که احتمالا برای پذیرش فدرال رزرو در ورود به چرخه کاهش لازم باشد.

افزایش مشاغل آمریکا حدودا 160 هزار شغل

صعود 0.3% دستمزدهای آمریکا

ثبات رقم بیکاری آمریکا دررقم 3.7%

 

ریتریس رشد GDP تا کف پس از GFC

پیش از انتشار داده این هفته استرالیا، GDP سه ماهه دوم، رزرو بانک این کشور نرخ نقدینگی را همانگونه که انتظار داشتیم درنشست ماه سپتامبر خود دررقم 1.00% نگه داشت. در بیانیه تصمیم، هیئت مدیره گزینه های خود را درمورد زمانبندی کاهش نرخ بعدی با درج عبارت « در صورت نیاز» در بند پایانی باز گذاشتند. از این بیانیه، درحالیکه بازار کار برای هیئت مدیره دارای اهمیت زیادی است، سایر فاکتورها نیز با دقت مورد بررسی قرار میگیرند. از این موارد، بی ثباتی حول موضوع اقتصاد جهانی و هزینه ضعیف مصرف کننده ملی بسیار مهم هستند.

 

نفت خام: معامله بالای نفت پیش از داده هفتگی دکل نفتی بیکر هیوز

به مدت 24 ساعت تا ساعت 23 به وقت گرینویچ نفت خام دربرابر دلارآمریکا رشد 0.37% داشت و هربشکه برابربا 56.32 دلارآمریکا بسته شد پس از گزارش موسسه اطلاعات انرژی(EIA) که نشان داد ذخیره نفتی آمریکا افت حدودا 4.8 میلیون بشکه ای تا رقم 423.0 میلیون در پایان هفته 31 اوت 2019 داشت. در بازار آسیا در ساعت 3 به وقت گرینویچ جفت ارزی دررقم 56.41 معامله می شود همراه با معامله نفت 0.16% بالاتر از رقم بسته شده دلارآمریکا ازبازار دیروز. انتظار می رود که جفت ارزی سطح حمایت خود را دررقم 55.52 پیدا کند و یک سقوط میتواند آن را به سطح حمایت بعدی 54.63 ببرد.