پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu
حساب پم
تعاملی سود آفرین بین سرمایه گذاران و تریدرهای موفق

حساب پم PAMM مخفف Percent Allocation Management Module یک امکان نسبتا جدید و فوق العاده برای کسانی که متمایل به برخورداری از سود معاملات در بازار معاملات آنلاین هستند می باشد. این امکان از یک سو برای سرمایه گذارانی که وقت یا دانش کافی برای معاملات ندارند مفید می باشد و از سوی دیگر امکان برخورداری بیشتر از سود برای معامله گران باتجربه ی بازار را فراهم می کند.

در واقع از طریق سرویس حساب های PAMM سرمایه گذاران و مدیران حسابهای معاملاتی به هم متصل می شوند.  سرمایه گزاران از دانش تریدری مدیران حسابها بهره مند شده و سود می برند و مدیران حسابهای معاملاتی نیز همزمان با مدیریت حساب خود از انجام معامله روی حسابهای معاملاتی سرمایه گزاران به صورت اتوماتیک در سود با آنها شریک خواهند شد.

پس اگر برای معامله در بازار فارکس اطلاعات و یا وقت کافی ندارید می توانید از طریق حسابهای پم مدیریت حساب خود را به معامله گران با تجربه بسپارید و با پرداخت درصدی از سود معاملات از تجربه ی مدیران حسابهای پم بهره مند شوید

و یا اگر از معامله گران با تجربه و موفق بازارهای مالی هستید می توانید مدیریت حساب های  سرمایه گزاران را بپذیرید و در سود معاملات با آنها شریک شوید.

 

برای استفاده از حساب پم کافی ست که از طریق کابین تریدری خود اقدام بفرمایید. همینطور در لینک های زیر می توانید اطلاعات تکمیلی و نحوه ی استفاده از حساب های پم را مطالعه بفرمایید.

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021