حمایت از حساب های منفی شده
حمایت قابل اعتماد از حسابهای شما در کارگزاری پی سی ام

در بازار واقعی شرایط متلاطمی وجود دارد که گاهی باعث می شود موجودی حساب منفی شود.
در این شرایط کارگزاری پی سی ام ضرر حساب را متقبل شده و حساب را مجدد صفر می کند.
باز کردن حساب حقیقی

چگونه می توان حساب را از منفی شدن محافظت کرد؟

معامله در بازارهای مالی آنلاین همواره با ریسک همراه بوده است. برای محافظت از حساب خود در مقابل منفی شدن، از ابزارهای استاندارد موجود در پی سی ام تریدر استفاده کنید:

حد ضرر را محدود کنید

استفاده ی به جا و درست از Stop-Loss می تواند در مدیریت ریسک حساب در شرایط بحرانی و غافلگیر کننده موثر باشد.

حجم معاملات

مدیریت حجم معاملات باعث می شود مارجین آزاد شما برای شرایط بحرانی در اختیارتان باشد و پشتوانه ی معاملات شما باشد.

لوریج

لوریج یکی دیگر از ابزارهای مهم مدیریت ریسک است. در لوریج های بالا اگر چه احتمال سودگیری بیشتر خواهد بود ولی همزمان ریسک معاملاتی بیشتری را نیز به حساب تحمیل می شود.

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

نفر در دانشگاه پی سی ام ثبت نام کردند

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021