تحلیل ارزهای دیجیتالی
و اخبار مهم در این حوزه

طلا در مقابل بیت کوین: بسته های تشویقی دوران همه گیری بیماری عامل افزایش رقابت

توزیع ارز دیجیتال چین با استفاده از سیستمی دولایه

افزایش بی سابقه ارزش بیت کوین با افزایش تقاضای سازمانی

مطمئنا بیت کوین مانند طلا رفتار نمی کند

بیت کوین تقاضا را از سمت طلا به سمت خود جذب می کند

جفری گوندلاخ، میلیاردر بزرگ، و “سلطان اوراق قرضه” می گوید بیت کوین “دارایی محرک” است و او نسبت به طلا چندان خوش‌بین نیست

فروش زیر قیمت طلا توسط بخش اوراق قرضه بانک CCB International برای خرید بیت‌کوین

اُفت قیمت بیت‌کوین باعث تسویه حساب کردن 262344 تریدر شد

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

نفر در دانشگاه پی سی ام ثبت نام کردند

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021