روانشناسی تجارت- تردید

 می خواهم در مورد موضوع مشترکی صحبت کنم که در بسیاری از  ایمیل هایی که از طریق وب سایت خود دریافت می کنم، پرسیده شده بود.

بسیاری از مردم یک سیستم معاملاتی یا چند کتاب خریداری یا در سمیناری شرکت کرده اند و موفقیتی را که تصور می کرده اند، کسب نکرده اند. این افراد اکنون در یک چرخه تردید دائمی گرفتار شده اند.

آنها ناامید شده اند و مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند و یا اینکه چگونه باید به مسیر موفقیت برگردند. در واقع، بسیاری از آنها حتی مطمئن نیستند که آیا می خواهند تاجر شوند یا نه.

گفتگوی آنها با خود بسیار منفی و پر از تردید است.

آیا شما هم همین گونه هستید؟

خوب، بگذارید من همه چیز را درست کنم، و بینش کوچکی ارائه دهم که ممکن است به شما کمک کند تا این شک را برطرف کنید.

تجارت سخت است. تجارت بسیار سخت است. شاید سخت ترین کار مخاطره آمیزی باشد که بسیاری از شما در طول زندگی خود انجام خواهید داد. هیاهوی تبلیغاتی که بسیاری از بازاریابان که تنها هدفشان فروش یک سیستم تجارت منحنی دیگر به شما است را باور نکنید. زمانی که آنها به شما نشان دادند که چقدر استفاده از آن آسان است، پا به فرار بگذارید.

تجارت سخت است.

اگر حرف من را باور ندارید، بروید و یکی دیگر از سیستم های آنها را بخرید و سعی کنید تا با سودآوری تجارت کنید. چند سال دیگر در گردهمایی ها پرسه بزنید و سعی کنید موفقیت کسب کنید. پس از آن، به سراغ این مقاله بیایید.

تجارت سخت است. شما باید درس های زیادی بیاموزید، و این روند بیشتر از آنچه بیشتر ما انتظار داریم، طول می کشد. تنها ایجاد یک سیستم انتظار مثبت کافی نیست (و وقتی می گویم سخت است، باور کنید). شما باید دروس مربوط به مدیریت ریسک، مدیریت پول و غلبه بر بسیاری از چالش های روانشناسی تجارت منفی را نیز بیاموزید.

طبیعی است که گاهی اوقات به خود و توانایی تجارت خود شک خواهیم کرد. ما در توانایی خود برای مواجهه با این چالش شک می کنیم.

در این زمان است که من پیامی قدرتمند را به خودم یادآوری می کنم که برای اولین بار از یک استراتژیست تجارت به نام جی آبراهام، مردی بسیار زیرک شنیدم. اگر شما به هر صورتی، درگیر تجارت هستید، ممکن است از او شنیده باشید.

از خود نپرسید، “آیا من شایسته این چالش هستم؟”

این سئوالی اشتباه است.

در عوض، از خود بپرسید: “ایا تجارت چالشی شایسته من است؟”

زندگی شما بسیار ارزشمند است، و وقت شما بسیار کم است و نمی توانید آن را در چالش های کوچک و بی معنی هدر دهید.

نباید زندگی شما را برای ساعت ها رفت و آمدها برای شغلی هدر رود که از آن متنفر هستید. وقت شما نباید در فعالیت ها و چالش هایی  تلف شود که اعماق روح شما را تحریک نمی‌کنند.

فرصت های بسیاری در این زندگی وجود دارد. بزرگترین چالش را پیدا کنید، چالشی که شما را صدا می زند، و هیجان زده می کند. چالشی که شما آن را کار نمی دانید و اگر بتوانید، با خوشحالی 24 ساعت در روز را صرف انجام آن می کنید.

چالشی را پیدا کنید که شایسته زندگی ارزشمند شما باشد. چالشی را پیدا کنید که شایسته زمان حضور شما در این دنیا است.

اگر تجارت چنین چالشی برای شما نیست، خوب است. شک خود را فراموش کنید و ادامه دهید. به هر حال این چالش شما نیست.

اگر تجارت چنین چالشی برای شما است، به تیم ما خوش آمدید. بگذارید جلو برویم. بهترین پادزهر برای تردید عمل کردن است. به توسعه سیستم ادامه دهید یا در جهت مدیریت موثر ریسک، مدیریت پول یا تسلط بر روانشناسی تجارت خود، تلاش کنید. امروز لازم نیست که به همه آن مسلط شوید. امروز، شما تنها باید کاری را بهتر از دیروز انجام دهید. پیشرفتی کوچک! گام های کودکانه! فقط اقدام کنید و به جلو پیش بروید.

به یاد داشته باشید، همانطور که رالف والدو امرسون گفت: “یک قهرمان شجاع تر از مردی عادی نیست، اما او پنج دقیقه طولانی تر شجاع است.”

در شرایط دشوار، پایدار و مصمم بمانید.

و همانطور که تئودور روزولت گفت، “این منتقد نیست که ارزش دارد: نه مردی که نشان می دهد چگونه مرد قوی اشتباه می کند یا جایی که انجام دهنده کار، می توانست بهتر عمل کند. مردی اعتبار دارد که در واقع در این عرصه حضور دارد، چهره اش با خاک و عرق و خون آلوده شده است، که مردانه تلاش می کند، که اشتباه می کند و بارها و بارها شکست می خورد، چون هیچ تلاشی بدون خطا و کاستی وجود ندارد، اما شور و شوقهای بزرگ، دلبستگی های بزرگ را می شناسد، که خود را صرف هدفی شایسته می کند؛ که در بهترین حالت، و در نهایت، شادی موفقیت بزرگ را درک می کند، و در بدترین حالت، اگر شکست بخورد، حداقل در حالی که شجاعت زیادی به خرج داده است، شکست می خورد، به طوری که جای او هرگز در کنار آن روحهای سرد و ترسو نیست که نه پیروزی می شناسند و نه شکست را.”

در شرایط دشوار، پایدار و مصمم بمانید. اگر مرد عمل هستید، می توانید آن را انجام دهید. هرگز متوقف نشوید. به تلاش خود ادامه دهید.

لانس بِگز

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021