پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

شورای جهانی طلا: افزایش تقاضا برای خرده فروشی طلا در سال 2021

آخرین گزارش منتشر شده از سوی شورای جهانی طلا (WGC) در مورد بازار طلا نشان می دهد که در سال 2021، تقاضا برای خرده فروشی طلا افزایش یافته است. از ابتدای سال، تقاضای مصرف کننده برای طلا شاهد افزایش قابل توجهی بوده است.

برای مثال، در هند، تقاضای خرده فروشی در ماه ژانویه، شروع به افزایش کرد و در ماه فوریه، شتاب بیشتری گرفت، که دلیل آن بیشتر کاهش عوارض واردات طلا ، کاهش قیمت طلا و افزایش ارزش روپیه هند بود. پایین آمدن قیمت طلا منجر به افزایش خرید جواهرات عروسی شد. همچنین، سرمایه گذاران خرده فروشی از قیمت های پایین برای ورود به بازار طلا استفاده کردند.

تقاضای خرده فروشی برای شمش های کوچک و سکه طلا در طول ماه بیشتر شد. افت بیشتر قیمت طلا این روند را تا اواسط ماه مارس حفظ کرد. با این حال، تقاضا تا اواخر ماه مارس کاهش یافت، چون در میان جهش ناگهانی موارد ابتلا به بیماری کووید19، قیمت طلا با افزایش تدریجی روبرو شد.

بر اساس گزارش های رسیده از بازارهای چین، مصرف طلا در دو ماه ابتدایی سال افزایش یافته است. میزان فروش تمام گروه های جواهرات از سال گذشته 161 درصد افزایش داشته است که عمدتا ناشی از تعطیلات سال نو چین و افت قیمت های محلی طلا بوده است. صندوق قابل معامله طلای چین نیز از افزایش مشارکت سرمایه گذاران خبر دادند.

2 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021