علاوه بر ارایه ی خدمات آنلاین تریدینگ با بالاترین کیفیت، کارگزاری پی سی ام همواره خود را موظف به ایفای نقشی موثر در ارتقای سطح علمی و همچنین توسعه سود جامعه تریدری ایران دانسته است.

فعالیت های آموزشی کارگزاری پی سی ام از ارایه ی مقالات درباره ی  شفاف سازی در مورد حقیقت بازار فارکس، نحوه ی کارکرد پلتفرم های معاملاتی و اطلاعات بنیادی، از سال اول فعالیت کارگزاری آغاز گردید و در ادامه منطبق با نیاز و سطح دانش تریدرها و درخواست معامله گران همواره در زمینه های آموزشی و پژوهشی فعال بوده است.

دانشگاه تریدری پی سی ام

دانشگاه تریدری پی سی ام یک دوره ی آموزشی کامل و جامع در زمینه ی آنلاین تریدینگ می باشد. در این دانشگاه، یک دانشجوی علاقمند، پیگیر و فعال می تواند بین 6 تا 9 ماه خود را آماده حضور واقعی و حرفه ای در یکی از بازارهای مالی از جمله بازار ارز و بورس های جهانی کند.

اهمیت این موضوع زمانی مشخص می شود که بدانیم درباره امری صحبت می کنیم که بطور عادی و بدون اجرای این طرح حدودا بین 2 تا 5 سال زمان صرف شود و چون اغلب بدون پیمودن یک مسیر مطمئن و صحیح پیش می روند موفقیت چشمگیری نیز در بر نخواهد داشت،

این دانشگاه نتیجه ی سالها فعالیت آموزشی کارگزاری بوده و با همکاری اساتید مجرب برنامه ریزی و اجرا می شود و خوشحالیم که با استقبال بی نظیر جامعه ی تریدری در ایران مواجه شدیم.

تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال

کارگزاری پی سی ام با عضویت و دریافت مجوز از معتبرترین منابع تحلیلی بین المللی، شامل بانک ها و موسسات مالی معتبر جهانی نظیر بورس ارز طلا و کالای دوبی، بانک وارن گلد آلمان و چند موسسه مالی مطرح دیگر، به معتبرترین منابع تحلیلی دسترسی داشته و ترجمه ی آنها را به صورت روزانه در وبسایت و سایر رسانه های اجتماعی شرکت منتشر می نماید و در اختیار علاقه مندان این اخبار قرار می دهد.

تالار گفتگوی تریدرها

تالار گفتگوی تریدرها، با بیش از 17 هزار کاربر، بزرگترین و فعال ترین و قدیمی ترین انجمن آنلاین تخصصی فارسی در زمینه ی بازارهای مالی می باشد.

در این تالار گفتگو مباحث آموزشی، تحلیلی، روانشناسی و همینطور سیستم ها و روش های معاملاتی در محیطی دوستانه به اشتراک گذاشته شده و مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد. تریدرها تجربه های تریدری خود و تحلیل های خود را به اشتراک می گذارند و تبادل نظر می کنند. و علاوه بر آن در بخش کتابخانه ی آنلاین، کتب و جزوات مطرح در زمینه ی آنلاین تریدینگ ارایه شده است. استانید مجربی در این تالار گفتگو فعالیت دارند و فضای صمیمانه و رشد دهنده ای توسط این انجمن فراهم شده است. بیش از ده سال از فعالیت این تالار گفتگو می گذرد.

این تالار گفتگو توسط کارگزاری پی سی ام فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون نیز کارگزاری پی سی ام اسپانسری این انجمن را بر عهده دارد.

برگزاری سیمنارها و وبینارهای آموزشی

کارگزاری پی سی ام حمایت از برگزاری چندین دوره آموزشی و معامله گری آنلاین و حضوری در شهر های مختلف کشور (تهران، اصفهان، شیراز و مشهد) و همچنین برگزاری وبینارهای متعدد رایگان با موضوعات مختلف و همکاری با تحلیل گران برجسته و نام آشنا در این بازار را در کارنامه ی فعالیت های آموزشی خود دارد.

پروژه های پژوهشی و انتشار کتاب

از دیگر فعالیت های آموزشی کارگزاری پی سی ام می توان به حمایت و اسپانسری از انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی و انتشار کتاب در زمینه بازارهای مالی و همچنین ترجمه و ارائه رایگان مقالات معتبر در زمینه بازارهای مالی اشاره نمود که تاکنون کمک زیادی به ارتقای سطح دانش در زمینه آنلاین تریدینگ واقعی نموده است.

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

نفر در دانشگاه پی سی ام ثبت نام کردند

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021