پی سی ام بروکرز

با برنامه ی وایت لیبل برند خودتان را تبلیغ کنید
و اقدام موثری در راستای رشد کسب و کار خود انجام دهید

اگر خواهان ایجاد و معرفی برند خود در بازارهای آنلاین هستید، بدون اینکه درگیر دردسرهای ثبت یک کارگزاری شوید، برنامه ی وایت لیبل می تواند فرصت مناسبی برای شما باشد. در برنامه ی وایت لیبل شما می توانید بدون اینکه وقت و سرمایه ی زیادی را صرف پایه گذاری یک کارگزاری کنید، با تمرکز بر بازاریابی و تبلیغات و ارایه ی خدمات حرفه ای به مشتریان خود، سهم خود را از این بازار بگیرید.

هزینه ها و شرایط وایت لیبل شدن چیست؟

  • برای وایت لیبل شدن باید یک شخصیت حقیقی و قانونی ثبت شده داشته باشید و پایگاه داده مشتریان تان را در اختیار داشته باشید.
  • سپس باید متاتریدر 4 را به مبلغ 5000 دلار برای مشتریان خود خریداری کنید. این هزینه به شرکت متاکوتس پرداخت می شود.
  • همینطور هزینه ی ماهانه ی پشتیبانی را به مبلغ 1000 دلار به صورت ماهانه به شرکت متاکوتس پرداخت کنید.
  • و در صورت تمایل به ارایه ی پلتفرم موبایل تریدینگ به مشتریان تان هزینه ماهانه پشتیبانی نرم افزار موبایل را هم باید پرداخت کنید.

لطفا قرارداد وایت لیبل را مطالعه نموده و در صورت تمایل فرم زیر را پر کنید. درخواست شما بررسی شده و ظرف مدت دو روز کاری جهت برگزاری جلسات لازم و سایر هماهنگی ها با شما تماس گرفته خواهد شد.

فرم درخواست وایت لیبل

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021