بروکرهای فارکس در ایران

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان کدام است؟ بروکرهای فارکس بسیاری مطرح هستند که البته روز به روز بر تعدادشان نیز افزوده می شود. اما اینکه در این بین کدامیک از آنها بهترین بروکر در ایران هستند اهمیت زیادی دارد، زیرا بسیاری از این کارگزارهای فارکس شرکت های نوپایی هستند که در خوش بینانه ترین حالت بسیاری از قوانین معاملات ارزی را نمی دانند و یا کلاهبردار بوده و ایرانیانی را که نمی توانند چگونه بهترین بروکر فارکس را انتخاب کنند به دام می اندازند.

بروکرهای فارکس در ایران بسیار زیاد هستند و انتخاب بروکرهای کوچک غیرقابل اعتماد است. برای مدیریت تجارتی که دارید لازم است بدون هیچگونه نگرانی از بابت معاملات بین المللی و ارزی به فعالیت خود بپردازید. این امر تنها با انتخاب بهترین بروکر فارکس که به ایرانیان خدمات ارائه می دهد اتفاق می افتد. انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان کار بسیار راحتی است. کافی است با آگاهی کامل از قوانین بروکر معتبر فارکس، کارگزاری را انتخاب کنید که بیشترین سطح رضایتمندی را مشتریان را جلب کرده باشد.  در ادامه تعدادی معیارهایی که باید در انتخاب بهترین بروکر فارکس در نظر بگیرید را برای شما معرفی می کنیم:

  • بروکر فارکس تحت نظارت مراجع بزرگ
  • اجرا بر اساس استانداردهای متابعت و تجارت عادلانه
  • انتخاب بروکرهای دارای مجوز رسمی

عوامل دیگری نیز در انتخاب بهترین بروکر فارکس در ایران اهمیت دارند که شما عزیزان با تماس با گروه پی سی ام بروکرز می توانید از مشاورین متخصص آن در زمینه انتخاب بهتر بروکرفارکس راهنمایی بگریید.

بروکرهای فارکس ایرانی

بروکرهای فارکس بسیاری وجود دارند، اما متأسفانه در ایران بدلیل تحریم هایی که وجود دارد ایرانیان نمی توانند در آنها افتتاح حساب کنند و به معامله بپردازند. بعلاوه شرکت های غیرقانونی بسیاری بدون داشتن تأییدیه از سازمان های نظارت در حال فعالبت و به عبارتی کلاهبرداری هستند. بنابراین به ایرانیان عزیز پیشنهاد می کنیم برای انجام معاملات ارزی و بین المللی خود تنها از بین شرکت های معتبر و با سابقه، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را انتخاب کنند.
انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بسیار اهمیت دارد، تریدرها نمی توانند تمامی کارگزارهای ارائه دهنده فارکس را امتحان کنند و زمان و پول خود را از دست بدهند تا بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را انتخاب کنند. بنابراین بهتر است با بررسی ویژگی های معاملاتی هر یک از بروکرها و همچنین گرفتن مشاوره از شرکت های با سایقه و موفق در این زمینه، بروکر فارکس برای ایرانیان را انتخاب کنند. در هنگام انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان ویژگی هایی همچون، بروکر فارکس تحت نظارت مراجع بزرگ، اجرا بر اساس استانداردهای متابعت و تجارت عادلانه و انتخاب بروکرهای دارای مجوز رسمی را در نظر بگیرید.
در ادامه تعدادی از ویژگی هایی که باید برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان در نظر بگیرید را بیان می کنیم.

معتبر بودن و رگوله بودن بروکر فارکس برای ایرانیان

ایرانیان عزیز بدانید بروکری که انتخاب می کنید دارای گواهی نظارت از سازمان های معتبر نظارتی همچون CySEC(کمیسیون خدمات مالی بین المللی قبرس که با ایرانیان کار می کند)، FSC،IFSC MIFID و FCA باشد.

 لوریج مناسب بروکر فارکس برای ایرانیان

ارائه لوریج بالا (اعتبار اهرمی) در صورت استفاده درست و منطقی بسیار مناسب است. لوریج بالا نیازمند استفاده از سیستم های بروز معاملاتی است. فاکتوری لوریج بالا در انتخاب بروکر فارکس برای برای ایرانیان دارای مزایایی همچون نیاز به مارجین کمتر برای گرفتن معاملات است و توانایی کارکردن را با تعداد بیشتری از ابزارهای معاملاتی فراهم می سازد. همین امر باعث تقویت پرتفوی مالی می گردد و در صورت تغییرات نابهنگام در بازر، از ورشستگی بروکر و تریدرهای جلوگیری می کند. البته استفاده نادرست از لوریج بالا می تواند نتیجه عکس از خود بروز دهد. بروکرهای فارکس ایران معمولا لوریج 1:500 به تریدرهای خود ارائه می کنند اما منظور از لوریج بالا مقداری همچون 1:3000 است، که می توان با 1000 دلار، 3000000 دلار در بازار معامله کرد.

اسپرد بسیار پایین بروکر فارکس برای ایرانیان

اسپرد هزینه ای است که تریدرها برای معاملاتی که انجام می دهند باید به بروکر پرداخت کنند. بنابراین در انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان دقت کنید که بروکر منتخب کمترین اسپرد را داشته باشد. متاسفانه برخی از بروکرهایی که با ایرانی ها کار می کنند اسپردی عملیاتی که اعلام می کنند نسبت به اسپردی که در حساب ها محاسبه می کنند بیشتر است.

بنابریان در انتخاب بروکرهای فارکس در ایران، ویژگی های بالا را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل تسلط ما ایرانی ها بر زبان فارسی بروکر فارکس فارسی، را که خدمات به زبان فارسی ارائه می کند انتخاب کنید و از ارائه دادن پشتیبانی و خدمات آنلاین آنها اطمینان حاصل کنید. جهت ارائه مشاوره و یا راهنمایی بیشتر در انتخاب بروکر فارکس برای ایرانیان می توانید با گروه پی سی ام بروکرز در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید و از مشاوره ی متخصصین رایگان بهره مند شوید.

بروکر فعال در ایران

ویژگی های پی سی ام بروکرز به عنوان یکی از بهترین بروکرهای فعال در ایران

بروکر فارکس برای ایرانیان پی سی ام بروکرز

چندین سال تجربه همکاری با مشتریان ایرانی

تحت نظارت رگولاتور های بسیار معتبر جهانی

کیفیت بالای خدمات معاملاتی و پشتیبانی برای ایرانیان

محبوب ترین بروکر برای معامله گران خارجی و ایرانی با ارائه خدمات آنلاین

اسپرد های بسیار پایین پی سی ام بروکرز برای ایرانیان

معتبرترین و پیشتازترین بروکر فارکس در ایران

واریز و برداشت ریالی با نرخ بسیار مناسب فارکس در ایران

انجام معاملات بدون ریکوت برای ایرانیان
رضایتمندی مشتریان موفق عزیزمان در ایران

بهترین گزینه معامله گران ایرانی فارکس

پرمخاطب ترین ها

بهترین بروکر فارکس در ایران