مشتریان موفقمشتریان موفق پی سی م بروکرز

مصاحبه با مشتری موفق در جولای 2017

سلام مصاحبه با مشتری موفق در جولای 2017 - 113 درصد سود
شما  113 درصد سود در حساب معاملاتی خود ایجاد کرده اید. از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
با عرض سلام خدمت شما و همکاران پر تلاشتون بنده سید مهدی رضوی و از سال 89 پس از گذراندن دوره تحلیل تکنیکال در خدمت دوست عزیز و استاد خودم آقای داود رحیمی فعالیت خودم را با بورس ایران شروع کردم و پس از یک وقفه طولانی و دراواخر سال 94 با آموختن روش پرایس اکشن وارد بازار جهانی ( فارکس ) شدم .

ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
پرایس اکشن که البته حدود چند ماهی است با کمک دو نفر از دوستان خوبم تحلیل زمانی را نیز مد نظر قرار میدهیم که نتایج بسیار خوبی داشته ( البته هنوز ابتدای راهیم )

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟مجموعاً 2 سال

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
خوشبختانه خیر ، با توجه به حساسیتی که در انتخاب بروکر داشتم و همچنین استفاده از تجربیات سایر دوستانی که سالیان متمادی در این زمینه فعالیت می کنند سبب شد بروکر خوبی انتخاب کنم .

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
از نظر خدمات و سرویس دهی به جرات می تونم بگم بروکر پی سی ام یکی از بهترین هاست نظر پشتیبانی ، نحوه ارتباط با تریدر ، سهولت دسترسی در برقراری ارتباط با بروکر و … که تمامی این عوامل علاوه بر حساسیت هایی که عنوان شد بروکر پی سی ام رو برای افتتاح حساب انتخاب کردم .

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
روی سخنم با تریدرهای مبتدی است ( چون خودم هم مبتدی هستم ) و در همین مدت یک سال و اندی که بصورت جدی فعالیتم رو شروع کردم ( تجربه دو مرتبه کال مارجین شدن ) مهمترین اصل جهت بقاء در اینگونه بازارها مدیریت سرمایه است و اینکه هیچ موقع ناامید نشید چون موفقیت های برزگ زمان می برد. و در آخر از هسمر عزیرم که همواره در تمام مراحل زندگی پشتیبانم بوده تشکر میکنم .

با تشکر از شما جناب آقای رضوی