مطمئنا بیت کوین مانند طلا رفتار نمی کند

دو استدلالی که از بیت کوین به عنوان نوعی دارایی ارزشمند برای آینده پشتیبانی می کنند، امروز نیز ارزش بررسی مجدد را دارند. ما می دانیم که برخی آن را ارز آینده با نقش گسترش دهنده به عنوان تبادل ارزش می دانند. این مسیر مملو از خطر است، چون راهی است که در آن، مالیات دولت و انحصارهای پولی بیشتر در معرض خطر قرار خواهند گرفت.

بنابراین، چنین استدلال کرده ام که تنها مسیر مناسب برای بیت کوین ذخیره ارزش است که به عنوان ارز جایگزین برای پاسخگویی به رژیم های بی پشتوانه و بی اعتبار عمل می کند. به عبارت دیگر، نقشی مانند طلا ایفا می کند.

اما، اگر چنین باشد، آیا باید انتظار داشته باشیم که بیت کوین مانند طلا عمل کند؟ آیا می توان انتظار داشت که زمانی که ارز ذخیره اولیه بالا است، ارزش آن سقوط کند و زمانی که ارز پایین باشد، ارزش آن افزایش یابد؟

توضیحات احتمالی شامل موارد زیر است:

  • به عنوان یک دارایی جدید، بیت کوین ممکن است هنوز سهم بازار را جمع آوری کند؛ بنابراین، قیمت های پیشنهادی آن ممکن است به افزایش نفوذ در جامعه سرمایه گذاری مربوط باشد و هیچ سیگنالی ارائه ندهد.
  • یا ممکن است مسئله این باشد که در تضاد با بازار طلا، بیت کوین نشان می دهد که ارزش دلار آمریکا با ارائه تسهیلات بیشتر از سوی کمیته فدرال باز، روندی صعودی را طی می کند.

تنها چیزی که می توانم بگویم این است که تا زمانی که شما نتوانید به هر یک از این سوالات پاسخ دهید، خرید بیت کوین لزوما کسب درآمد نیست، بلکه شرکت در یک تجربه پولی حساب نشده است که نتیجه آن اصلا معلوم نیست.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021