پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

معرفی اکانت ویژه – با کمترین اسپرد

بر اساس تحقیقی که در مورد خصوصیات حسابهای مورد نیاز معامله گران در سال گذشته انجام شد، متوجه شدیم که حساب مینی محبوب ترین حساب معاملاتی سال گذشته بوده و اسپرد پایین در این حساب بیشترین تعداد درخواست تریدرهای پی سی ام بوده است.

در همین راستا، حساب معاملاتی جدیدی با نام حساب ویژه (VIP) با کمترین اسپرد ممکن را معرفی می نماییم. این حساب برای تریدرهایی طراحی شده است که برای معاملات مکرر به اسپرد بسیار کم نیاز دارند.

در صورتی که کابین تریدری کارگزاری را دارید می توانید از منوی حسابها، اطلاعات متاتریدر اقدام به ایجاد این حساب معاملاتی بنمایید.

و یا اگر هنوز کابین خود را باز نکرده اید، از ابتدا کابین خود را از این نوع حساب ایجاد کنید.

مشخصات این حساب را می توانید در منوی انواع حسابها مشاهده نمایید.

هدف ما جلب رضایت شماست.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021