معرفی یک دوست

بهترین برنامه ریفرال فرند را در کارگزاری پی سی ام تجربه کنید. اهدای جایزه به شما و دوست تان

طرح معرفی یک دوستچه کسانی می توانند در برنامه بی نظیر “دعوت از یک دوست” شرکت کنند؟
هر کسی که یک حساب معاملاتی نزد کارگزاری پی سی ام داشته باشد مجاز به مشارکت در این برنامه بی نظیر می باشد. قوانین خاصی اعمال نمی شود، مهارتهای خاصی مورد نیاز نمی باشد و متحمل هیچ هزینه بازاریابی در این برنامه نخواهید شد. تمام چیزی که نیاز است داشته باشید یک حساب معاملاتی در کارگزاری پی سی ام می باشد.بالاترین جوایز برای برنامه ریفرال آنلاین تریدینگ “دعوت از یک دوست”
برخورداری از مزایای این برنامه بسیار ساده و آسان است. فقط از دوست خود دعوت کنید تا یک حساب معاملاتی نزد کارگزاری پی سی ام  افتتاح کند. سپس پاداشهایی را به شما و دوستتان بر اساس مبلغ اولیه افتتاح حساب و حجم معاملات انجام شده تقدیم خواهیم نمود. محدودیتی برای تعداد دوستانی که دعوت می کنید وجود ندارد، هرچقدر تعداد بیشتری را دعوت کنید، درآمد بیشتری خواهید داشت.

گروه بندی پاداش متعلق به برنامه ریفرال “دعوت از یک دوست”
با توجه به مبلغ اولیه افتتاح حساب و حجم معاملات انجام گرفته توسط دوست شما، پاداشها در سه گروه ذیل تقسیم بندی می شوند:

مینیمم مبلغ افتتاح حساب دوست شما250 دلار500 دلار1000دلار
مینیمم حجم معاملات10 لات20لات30لات
بونوس شما25 دلار50دلار100 دلار
بونوس دوست شما25 دلار50 دلار100 دلار

روش ثبت نام در این برنامه بسیار ساده و آسان است:
از دوست خود از داخل کابین تریدر دعوت بعمل آورید. بمنظور انجام این کار، لینک همکاری مختص به خودتان را کپی کرده و آن از طریق یک برنامه مسنجر یا از طریق آدرس ایملیتان برای دوست خود ارسال نمایید. یا شاید مایل باشید پیگیری امور دعوت از دوستتان را به ما بسپارید. برای انجام این کار می توانید آدرس ایمیل دوستتان را در جای اختصاص داده شده در کابین تریدری وارد نمایید، و به این روش دوستتان یک دعوتنامه از طرف شما دریافت خواهد نمود. همچنین کابین تریدری شما به صورت اتوماتیک، با ارسال اخبار و پیشنهادات تبلیغاتی مخصوص به دوستتان این دعوتنامه را پیگیری خواهد نمود. البته به شما اطمینان می دهیم که بیش از حد ایمیل ارسال نشود و هرگاه دوست شما یک حساب افتتاح نمود، فرد دعوت شده از سوی شما خواهد بود و هر دوی شما حایز شرایط دریافت پاداش خواهید بود.
لازم است مرحله ساده ای که ذیلا آمده است را طی بفرمایید:
وارد فضای کابین تریدری (Trader’s Cabin) خود شده و از منوی “خدمات کارگزاری” (“PCM Services”) برنامه همکاری (affiliate program) را انتخاب فرمایید. سپس ایمیل دوست خود را در محل طراحی شده به این منظور وارد نموده و بر روی دکمه “دعوت” (“Invite”) کلیک کنید.

دوست دعوت شده بایستی فرد جدیدی برای کارگزاری باشد، و حقوق کامل کارگزاری برای دریافت هرگونه مدارک و گواهی اضافه از شخص مدعو محفوظ می باشد.
شما در ازای دعوت هر فرد پاداش (بونوس) دریافت می کنید، نه در ازای تعداد حسابهایی که هر فرد افتتاح می کند.
پاداش (بونوس) اعطا شده قابل جابجایی (ترانسفر) بین حسابهای مختلف نمی باشد.
بونوس جایزه بلافاصله به بالانس حساب و مارجین آزاد شما افزوده شده و شما بلافاصله قادر به استفاده از آن برای معامله هستید و این مبلغ را می توان پس از کامل نمودن تعداد لات معامله شده طبق مقدار مشخص شده در جدول بونوس برداشت نمود.
در صورتی که آی بی (IB) کارگزاری پی سی ام باشید مجاز به شرکت در این برنامه و دریافت پاداش (بونوس) مربوطه نخواهید بود.
در صورتی که کارگزاری پی سی ام در حال اجرای بیش از یک برنامه پیشنهادی تبلیغاتی باشد، فقط یکی از این برنامه ها برای شرکت کردن در دسترس خواهد بود.

نمایندگی سایر بازارها (IB)

نمایندگی سایر بازارها (IB)برای داشتن یک کارگزاری نیازی به سرمایه گزاری های سنگین و دریافت تاییدیه های معتبر از مراکز مربوطه ندارید. از طریق همکاری با کارگزاری پی سی ام می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ی اولیه و هزینه های جاری مربوط به یک کارگزاری مانند یک کارگزاری عمل کنید و تا 50 در صد در سود شریک شوید.
تریدرها روش ها و استراتژی های متنوع و مخصوص به خود دارند. یکی از روش های محبوب ترید آنلاین، اسکالپ می باشد. اسکالپر ها کسانی هستند که هدف شان دریافت سودهای کوچک از معاملات نسبتا بزرگ در زمان کوتاه است. آنها به سرعت پوزیشن باز می کنند و می بندند، حتی گاهی چندین بار در دقیقه.
مارکت میکرها، یعنی شرکت هایی که با مشتری هایشان تضاد منافع دارند، با ایجاد ریکوت و مشکلات دیگر اسکالپر ها را در ایجاد سود دچار مشکل می کنند و اسکالپرها همیشه در جستجوی کارگزاری هایی هستند که ریکوت ندارند و امکانات لازم برای اسکالپ را در اختیار تریدر ها قرار می دهند.
از آنجا که سود کارگزاری از کمیسیون معاملات می باشد، اسکالپر ها بیشترین درآمد زایی را برای کارگزاری دارند و به همین علت ما همواره با اشتیاق از اسکالپر ها استقبال می نماییم.
بیایید نگاهی به پتانسل درآمدزایی IB Program با در نظر گرفتن اسکالپرها داشته باشیم. اسکالپرها تارگت ها نزدیکی را با حجم معالاتی بزرگ هدف قرار می دهند و اینکار را چندین بار در روز انجام می دهند. به طور متوسط یک اسکالپر در روز 300 دلار برای کارگزاری درآمدزایی دارد که در صورتی که از طرف آی بی معرفی شده باشد سهم آی بی 150 دلار خواهد بود. 150 دلار در روز با احتساب 22 روز کاری در ماه یعنی 3300 دلار در ماه. یعنی کسی که یک اسکالپر را به کارگزاری معرفی می کند می تواند در ماه 3300 دلار درآمد داشته باشد.
چند اسکالپر را می توانید به کارگزاری دعوت کنید:
10 اسکالپر یعنی 33000 دلار در ماه
100 اسکالپر یعنی 330000 دلار در ماه
بنابراین نیازی به دفترکار و نیروی کاری و …. ندارید. از طریق همکاری با ما، بدون داشتن یک کارگزاری، درآمدی مثل یک کارگزاری داشته باشید.پی سی ام بروکرز سود مشارکتی (ریبیت) قابل توجهی را برای آی بی ها در نظر گرفته و البته میزان ریبیت، تنها امتیاز این همکاری نمی باشد.

از مزایای این همکاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قرار دادن امکانات محاسباتی و SUB آی بی در کابین اختصاصی آی بی برای حسابداری و بررسی درآمد خود.
  • ارائه بنرهای تبلیغاتی در اندازه های متنوع و زبان های مختلفِ “فارسی – انگلیسی – عربی” به آی بی جهت تبلیغات خود.
  • در اختیار گذاشتن تازه ترین و معتبرترین تحلیلهای تکنیکال و فاندامنتال در زبانهای “فارسی – انگلیسی – عربی” جهت ارایه به مشتریان مربوطه
  • دارای قوانینی منعطف برای شرایط خاص آی بی ها و مشتریان آنها

برای افزایش درآمد خود از طریق IB Program در کابین تریدری خود لاگین کنید و از منوی خدمات/پنل آی بی به سادگی آغاز نمایید.

فرصت های شغلی

برنامه وایت لیبل

راه حلی بنام وایت لیبل

پی سی ام بروکرز بهترین برنامه وایت لیبل را عرضه می کند. پیشنهاد ما ساده و واضح است. شما بدون اینکه مجبور به تاسیس یک کارگزاری باشید، از سود کسب شده تان از یک کارگزاری رگوله شده و دارای مجوز لذت می برید. تمام چیزی که باید سرمایه گذاری کنید هزینه هایی است که به شرکت متاکوتس (Metaquotes) برای قرار گرفتن لوگو شما در پلتفرم ما باید پرداخته شود. ما هرگز از شما هزینه ای دریافت نمی کنیم. این تنها دلیل برای این نیست که ما از روی اطمینان بگوییم بهترین برنامه وایت لیبل را در اختیار داریم. ما همچنین شرایط و قوانین بسیار انعطاف پذیری در اختیار داریم که منتج به بالاترین سود برای شرکایمان می شود.

 

مزایای برنامه وایت لیبل چیست؟

شرایط شراکت انحصاری با پی سی ام بروکرز

دستریسی به تمامی منابع و خدمات پی سی ام بروکرز

محبوب ترین پلتفرم معاملاتی Meta Trader 4 با لوگوی خودتان

نوآوری از سوی توسعه دهنده پیشرو نرم افزاری برنامه Meta Quotes

برنامه Meta Trader 4 Manager برای اجرا بهمراه پایگاه داده های خودتان

دسترسی آنلاین به آمار زیرمجموعه های وابسته به شما (همکارانتان)

فرصتی برای تنظیم شرایط معاملاتی خودتان

مجموعه مجزای ابزارهای معاملاتی

پشتیبانی فنی و ارایه مشاوره توسط مدیران شرکت

فرصتی برای توسعه و چیدمان اقدامات و محتوای تبلیغاتی خودتان

حمایت در بخش بازاریابی برند شما

مشارکت در رویدادهای همکاری با شرکت های گروه پی سی ام بروکرز

 

نیازمندیهای مربوط به برنامه وایت لیبل چیست؟

دارای یک شخصیت حقیقی و قانونی ثبت شده باشید

حداقل پایگاه داده مشتریان را در اختیار داشته باشید

خریداری ترمینال مشتری Mate Trader 4 (پرداخت یک نوبت به مبلغ 5000 دلار به شرکت متاکوتس)

پرداخت هزینه ماهانه پشتیبانی (1000 دلار به شرکت متاکوتس)

پرداخت هزینه ماهانه پشتیبانی نرم افزار موبایل

 

چطور یک شرکت دارای وایت لیبل پاداش دریافت می کند؟

پاداش وایت لیبل بستگی به فعالیت معاملاتی معامله گران شما دارد. فرآیند و شرایط پرداخت این پاداش بطور مجزا با هر شریک مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. این شرایط بستگی به فعالیت شرکت شما دارد. ما نوید بالاترین برگشت سرمایه برای شرکایمان را می دهیم.

آیا خواهان ایجاد برند فارکسی خودتان و انجام این کسب و کار بدون دردسرهای اول کار هستید؟ آیا نیاز به یک کسب و کار با ساختار آماده دارید بطوریکه بتوانید صرفا نام برند خودتان را بر روی آن گذاشته و شروع بکار کنید؟ اگر پاسخ شما به هرکدام از این سوالات بله است پس ما بهترین راه حل را برای شما در اختیار داریم. ما برنامه وایت لیبل پی سی ام بروکرز را به شما پیشنهاد می کنیم. ما مراقب همه چیز هستیم، شما فقط نام برند خودتان را بر روی آن بگذارید!

با راه حل وایت لیبل پی سی ام بروکرز در کنار شما هستیم و شما مجبور نیستید وقت خود را صرف ساختن کارگزاری از پایه و اساس کنید. شما می توانید از زمان خود در بازاریابی و تبلغیات استفاده بهینه کنید.

 

چطور می توان یک وایت لیبل شد؟

بمنطور اینکه یک وایت لیبل شوید، نیاز به پرکردن فرم تقاضانامه دارید. تقاضای شما طی سه روز کاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت، و مدیران ما برای بحث و بررسی درباره جزییات همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

فرم وایت لیبل