پیش بینی جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا 5 تا 9 آوریل- آمار مربوط به مشاغل کانادا در کانون توجه

هفته گذشته، تغییر چندانی در جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا روی نداد. در هفته پیش رو، سه مورد از داده های اقتصادی کانادا، شامل آمار مربوط به اشتغال، منتشر می شود. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای دلار آمریکا/ دلار کانادا اشاره می کنیم.

تولید ناخالص داخلی کانادا در ماه ژانویه، از 0.1% به 0.7٪ رسید که بالاتر از تخمین 0.5٪ بود. شاخص قیمت مواد اولیه همچنان بالا است و از 5.7٪ به 6.6٪ افزایش یافته است.

در ایالات متحده، ضریب اطمینان مصرف کننده در ماه مارس، از برآورد اصلاح شده 90.4 به 109.7 افزایش یافت. این بالاترین سود یک ماهه در تقریبا 18 سال گذشته بوده است.

شاخص فروش قریب الوقوع مسکن ایالات متحده دومین کاهش متوالی در ماه مارس را ثبت کرد. کاهش 10.6٪ نسبت به برآورد 3.1-٪ بسیار بیشتر بود. این هفته با انتشار آمار بالای اشتغال غیرکشاورزی به پایان رسید که از 379 هزار به 916 هزار افزایش یافته است و فراتر از تخمین 652 هزار است.

  1. تراز تجاری: چهارشنبه، 17:00. کانادا معمولاً کسری های تجاری را ثبت می کند؛ بنابراین، مازاد 1.4 میلیارد دلار کانادا در ماه ژانویه تعجب آور بود، چون پیش بینی 1.4- میلیارد دلار کانادا بود. با تخمین 1.3 میلیارد دلار کانادا، مازاد دیگری نیز در ماه فوریه پیش بینی می شود.
  2. شاخص مدیران خرید Ivey: چهارشنبه، 18:30. شاخص مدیران خرید (PMI) حاکی از رشد شدیدی در ماه ژانویه بود و از 48.8 به 60.0 جهش داشت. گزارش قوی دیگری نیز با برآورد 62.5، برای ماه مارس پیش بینی شده است.
  3. گزارش مربوط به اشتغال: جمعه، 17:00. پس از افزایش چشمگیر 259.2 هزار شغل جدید در ماه فوریه، پیش بینی می شود ایجاد اشتغال به 90.0 هزار در ماه مارس کاهش یابد. انتظار می رود نرخ بیکاری از 8.2 درصد به 8.0 درصد کاهش یابد.

نمودار روزانه جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا با حدود مقاومت و حمایت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.2869 (ذکر شده در هفته قبل) آغاز می کنیم.

بعدی 1.2764 است.

در اواسط مارس، زمانی که دلار کانادا روند افزایشی شدیدی را آغاز کرد، 1.2690 سطح مقاومت را به خود اختصاص داده است.

1.2581 حد مقاومت فعلی است.

1.2510 اولین سطح حمایت است.

در حال حاضر، 1.2288 سطح حایت نهایی است.

چشم انداز مشخصی در مورد جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا پیش بینی نمی شود

اقتصاد ایالات متحده همچنان نشانه های بسیار روشنی از بهبودی را نشان می دهد. این روند می تواند تمایلات ریسک را افزایش دهد، که باعث جذابیت بیشتر ارزهای جزئی مانند دلار کانادا می شود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021