Menu

پیش بینی جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا 26-30 آوریل- تولید ناخالص داخلی و خرده فروشی کانادا

جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا نوعی نوسان را در معاملات اواسط هفته نشان داد، اما در طول هفته، تغییر چندانی نکرد. در هفته آتی، اطلاعات مربوط به سه شاخص مهم، شامل تولید ناخالص داخلی، منتشر می شود. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای دلار آمریکا/ دلار کانادا اشاره می کنیم.

در کانادا، شاخص شروع ساخت و ساز مسکن از 246 هزار به 335 هزار جهشی ناگهانی داشت. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در 0.5٪ ثابت ماند و با فاصله اندکی به پیش بینی 0.6٪ نرسید.

بانک کانادا برنامه تسهیلات کمّی خود را از 4 میلیارد به 3 میلیارد دلار کانادا کاهش داد تا اولین بانک G-7 باشد که از زمان شیوع بیماری کووید-19 سیاست های سختگیرانه تری را اعمال می کند.

در ایالات متحده، مطالبات بیکاری برای دومین هفته متوالی روندی نزولی داشت و از 576 هزار به 547 هزار کاهش یافت. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید در ماه مارس از 59.0 به 60.6 بهبود یافت. برآورد بالای سطح 50 خنثی نشان دهنده رشد است.

  1. گزارش خرده فروشی: چهارشنبه، 16:00. هزینه های مصرف کننده با کاهش پشت سر هم روبرو شده است. با پیش بینی 3.0-% برای خرده فروشی کل کالاها و 2.6-% برای خرده فروشی کالاهای غیرخوراکی، تحلیلگران کاهش دیگری را برای ماه فوریه پیش بینی می کنند.
  2. تولید ناخالص داخلی: جمعه، 16:00. کانادا گزارش مربوط به تولید ناخالص داخلی خود را به صورت ماهانه منتشر می کند. اقتصاد این کشور در ماه ژانویه 0.7٪ رشد داشت و تخمین مربوط به ماه فوریه 0.9٪ است.
  3. شاخص قیمت مواد خام: جمعه، 16:00. این شاخص تورم را در بخش تولید ارزیابی می کند. این شاخص در ماه فوریه از 5.7٪ به 6.6٪ افزایش یافت. آیا روند صعودی در ماه مارس ادامه خواهد داشت؟

نمودار روزانه جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا با حدود حمایت و مقاومت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.2750 آغاز می کنیم.

در انتهای ماه مارس، 1.2640 (ذکر شده در هفته قبل) تجربه شد.

بعدی 1.2538 است.

حد مقاومت فعلی 1.2446 است.

1.2371 اولین سطح حمایت است.

از فوریه 2019، از سطح 1.2294 حمایت شده است.

در حال حاضر، 1.2181 حد نهایی است.

چشم انداز مشخصی در مورد جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا پیش بینی نمی شود

اقتصاد کانادا در حال بهبود است و کاهش جزئی بانک مرکزی کانادا رأی اعتماد به اقتصاد است. با این حال، اقتصاد همچنان با ‘گسترش بیماری کووید-19 دست و پنجه نرم می کند و محدودیت های کرونایی مداوم بر اقتصاد تأثیر می گذارد.

یک دیدگاه

  • دلار کد بر اساس تایم روزانه، چنانچه ساپورت  ۱.۲۴۰۰ را بشکند انتظار افت قیمت وجود دارد 

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021