Menu

پیش بینی جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا 3 تا 10 مه- افزایش ارزش دلار کانادا به بالاترین میزان در 3 سال گذشته

هفته گذشته، جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا با 1.57٪ کاهش، به پایین ترین سطح از فوریه 2018 سقوط کرد. دلار کانادا، این هفته بیشترین سود امسال را به دست آورد. در این هفته، اطلاعات مربوط به چهار شاخص منتشر می شود. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای دلار آمریکا/ دلار کانادا اشاره می کنیم.

در کانادا، شاخص خرده فروشی در ماه مارس افزایشی ناگهانی داشت، چون شاخص های خرده فروشی مربوط به کل کالاها و کالاهای غیرخوراکی، پس از کاهش در ماه گذشته، 4.8٪ افزایش داشت.

تولید ناخالص داخلی کانادا از 0.7% در ماه ژانویه، به 0.4٪ در ماه فوریه کاهش داشت. در زمینه تورم، شاخص قیمت مواد اولیه از 6.6٪ به 2.3٪ در ماه مارس کاهش داشت.

در ایالات متحده، با افزایش شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده از 113.1 به 121.7، ضریب اطمینان ممصرف کننده به سرعت بالا رفت. پس از نشست کمیته فدرال بازار باز (FOMC) که در آن، فدرال رزرو اعلام کرد بحث در مورد كاهش زود است، ارزش دلار آمریکا كاهش یافت.

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده 6.4% افزایش یافت و از پیش بینی 6.1% فراتر رفت. برآوردهای بالا حاکی از این بود که روند بهبود اقتصادی ایالات متحده به اوج خود رسیده است.

  1. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید: دوشنبه، 17:00. تولید همچنان روندی رو به رشد دارد. در ماه فوریه، این شاخص از 54.8 به 58.5 به شدت افزایش یافت. اکنون، منتظر انتشار داده های مربوط به ماه مارس هستیم.
  2. صدور جواز ساخت: سه شنبه، 16:00. صدور جواز ساخت در ماه فوریه، 2.1% افزایش داشت. تخمین مربوط به ماه مارس 0.4% است.
  3. گزارش مربوط به اشتغال: جمعه، 16:00. با ایجاد 303 هزار موقعیت شغلی در ماه مارس، بازار کار قوی به نظر می رسد. آیا در ماه آوریل، شاهد افزایش شدید دیگری خواهیم بود؟ نرخ بیکاری در ماه مارس 7.5 درصد بود، اما انتظار می رود در ماه آوریل، به 8.0 درصد افزایش یابد. رشد دستمزد در ماه مارس 2.0٪ افزایش یافت و ما اکنون منتظر انتشار داده های مربوط به ماه آوریل هستیم.
  4. شاخص مدیران خرید Ivey: جمعه، 17:30. شاخص مدیران خرید (PMI) در ماه مارس، از 60.0 به 72.9 افزایش یافت. انتظار می رود این شاخص به 60.5 واحد در ماه آوریل کاهش یابد.

نمودار روزانه جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا با حدود حمایت و مقاومت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.2538 آغاز می کنیم.

بعدی 1.2446 (ذکر شده در هفته قبل) است.

پس از ثبت زیان های قابل توجه در هفته گذشته، 1.2341 سطح مقاومت را به خود اختصاص داده است.

1.2249 سطح حمایت فعلی است.

در حال حاضر، 1.1997 حد نهایی است.

چشم انداز روشنی در مورد جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا پیش بینی نمی شود

دلار آمریکا همچنان به نوسانات خود ادامه می دهد و تمایلات ریسک بالا است که ناشی از اقتصاد قوی ایالات متحده است. این روند نشانه خوبی برای ارزهای فرعی مثل دلار کانادا است.

یک دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021