پیش بینی جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا 15-19 مارس- افزایش ارزش دلار کانادا به بالاترین رقم در 3 سال گذشته با انتشار ارقام بالای مربوط به اشتغال

هفته گذشته، دلار کانادا به بالاترین سطح از فوریه 2018 افزایش یافت و ارزش معاملات دلار آمریکا/ دلار کانادا تا 1.44٪ کاهش داشت. در هفته آتی، پنج رویداد مهم، شامل انتشار گزارشات مربوط به تورم، در پیش داریم. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای یورو/ دلار آمریکا اشاره می کنیم.

بانک کانادا پیش بینی خود را برای رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول به مثبت ارتقا داد و خاطرنشان کرد که اقتصاد سریعتر از حد انتظار در حال بهبود است. این بانک نرخ بهره را 0.25٪ نگه داشته و اعلام کرده که تا سال 2023، قصد افزایش نرخ ها را ندارد.

جمعه، کانادا ارقام قابل توجه مربوط به اشتغال خود را منتشر کرد، که باعث افزایش ارزش دلار کانادا شد. پس از دو کاهش متوالی، در ماه فوریه، اقتصاد 259 هزار شغل ایجاد کرده است. نرخ بیکاری از 9.4٪ به 8.2٪ کاهش یافت.

در ایالات متحده، تورم در ماه فوریه افزایش یافت، و این مسئله باعث تسکین بازار شد، چون این نگرانی وجود داشت که افزایش تقاضا به ایجاد تورمی افسارگسیخته منجر شود. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کالاهای غیرخوراکی از 0.0٪ به 0.1٪ افزایش یافت. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کالاهای کلی نیز از 0.3% به 0.4٪ افزایش یافت. با افزایش شاخص رویکرد مصرف کننده دانشگاه میشیگان از 76.2 به 83.0، این هفته با خبری مثبت به پایان رسید. این میزان بالاترین رکورد در 12 ماه گذشته می باشد.

  1. شاخص فروش کارخانه ای: دوشنبه، 16:00. شاخص فروش کارخانه ای در ماه دسامبر، 0.9٪ افزایش یافت و انتظار می رود در ماه ژانویه، 2.8٪ جهش داشته باشد.
  2. خرید اوراق بهادار خارجی: سه شنبه، 16:00. خریدها در ماه دسامبر، از 11.78 میلیارد به 5.08 میلیارد دلار کانادا به شدت کاهش یافت. آیا در ماه ژانویه، شاهد افزایش مجدد خواهیم بود؟
  3. گزارش مربوط به تورم در کانادا: چهارشنبه، 16:00. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کالاهای کلی در ماه ژانویه 0.6٪ افزایش یافت که بالاترین میزان در هفت ماه گذشته است. با تخمین 0.7% برای ماه فوریه، رشد قابل توجه دیگری پیش بینی می شود.
  4. گزارش مربوط به اشتغال غیرکشاورزی پردازش خودکار داده های (ADP) کانادا: پنجشنبه، 16:00. گزارش پردازش خودکار داده ها (ADP) در ماه ژانویه با برآورد 231.2- هزار، تصویر ناخوشایندی از بازار کار ترسیم کرد. اکنون، منتظر انتشار داده های مربوط به ماه فوریه هستیم.
  5. شاخص خرده فروشی: جمعه، 16:00. شاخص خرده فروشی در ماه دسامبر به کاهش هزینه های مصرف کننده اشاره دارد. برآورد مربوط به کالاهای کلی تا 3.4٪ کاهش داشته و شاخص خرده فروشی کالاهای غیرخوراکی به 4.1-٪ رسید. با پیش بینی 3.0-% برای خرده فروشی کالاهای کلی و 2.8-% برای کالاهای غیرخوراکی، تحلیلگران در انتظار اُفت دیگری در ماه ژانویه هستند.

نمودار جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا با حدود مقامت و حمایت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.2736 آغاز می کنیم.

بعدی 1.2655 است.

پس از سقوط ارزش جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا، 1.2572 نقش مقاومت را اتخاذ کرده است.

1.2491 حد مقاومت فعلی است.

از فوریه 2018، 1.2373 (ذکر شده در هفته قبل) سطح حمایت را حفظ کرده است.

بعدی 1.2288 است.

در حال حاضر، 1.2108 سطح حمایت نهایی است.

چشم انداز خوبی برای جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا پیش بینی نمی شود

دلار کانادا دو هفته عالی ثبت کرده است که فرصتی برای فروش سودآور است. بسته تشویقی کلان ایالات متحده تصویب شده است و انتظار می رود بهبود وضعیت اقتصادی موجب تقویت دلار شود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021