پیش بینی جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا 29 مارس تا 2 آوریل- تولید ناخالص داخلی کانادا در کانون توجه

هفته گذشته، جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا سودهایی را ثبت کرد. در هفته آتی، پنج شاخص اقتصادی کانادا، شامل تولید ناخالص داخلی، منتشر می شود. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای دلار آمریکا/ دلار کانادا اشاره می کنیم.

در هفته گذشته، هیچ یک از داده های اقتصادی کانادا منتشر نشد.

در ایالات متحده، پاول، رئیس فدرال رزرو و یلن، وزیر خزانه داری در کنگره حاضر شدند، و هر دو بر موضع سهل گیرانه خود تأکید کردند. یلن در مورد ارائه بسته های تشویقی دیگر صحبت کرد، که به گفته او، با مالیات بالاتر پرداخت خواهد شد. پاول تصدیق کرد که تورم احتمالاً افزایش خواهد یافت، اما موقتی خواهد بود و فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش نخواهد داد.

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده برای سه ماهه چهارم سال 2020 از 4.1 به 4.3 درصد افزایش یافت. همچنین، مطالبات بیکاری به 684 هزار کاهش یافت که کمترین میزان در یک سال گذشته است.

  1. تولید ناخالص داخلی: چهارشنبه، 13:30. کانادا گزارشات مربوط به تولید ناخالص داخلی را به صورت ماهانه منتشر می کند. اقتصاد در ماه نوامبر، از 0.7% به 0.1% کاهش یافت. اکنون منتظر انتشار داده های ماه دسامبر هستیم.
  2. شاخص قیمت مواد اولیه: پنجشنبه، 11:30. با تسریع روند افزایشی تورم، شاخص قیمت مواد اولیه در ماه ژانویه، از 3.5% به 5.7% افزایش یافت. آیا این روند صعودی در ماه فوریه ادامه خواهد یافت؟
  3. شاخص صدور جواز ساخت: پنجشنبه، 13:30. شاخص صدور جواز ساخت نوسانات شدیدی را نشان می دهد. این شاخص از 4.1-٪ به 8.2% در ماه ژانویه جهش کرد. آیا در ماه فوریه، شاهد افزایش دیگری خواهیم بود؟
  4. شاخص مدیران خرید تولید: پنجشنبه، 13:30. بخش تولید همچنان به رشد خود ادامه می دهد و شاخص مدیران خرید از 54.4 به 54.8 افزایش یافت. اکنون، منتظر انتشار داده های مربوط به ماه فوریه هستیم.

نمودار روزانه جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا با حدود حمایت و مقاومت روی آن

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.2869 (ذکر شده در هفته قبل) آغاز می کنیم.

بعدی 1.2784 است.

زمانی که دلار کانادا روند افزایشی قوی خود را آغاز کرد، 1.2656 در اواسط مارس، سطح مقاومت را حفظ کد.

1.2581 حد مقاومت فعلی است.

1.2398 اولین سطح حمایت است.

در حال حاضر، 1.2290 سطح حمایت نهایی است.

چشم انداز مشخصی در مورد جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا پیش بینی نمی شود

ارزش دلار کانادا پس از افزایش ناشی از صعود اخیر قیمت نفت تثبیت شده است. روند بهبود وضعیت اقتصادی ایالات متحده همچنان نشانه هایی از تقویت را نشان می دهد که باعث افزایش ارزش دلار آمریکا می شود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021