Menu

پیش بینی جفت ارز پوند/ دلار آمریکا 19-23 آوریل 2021- رسیدن پوند به سطح 1.38

هفته گذشته، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا نزدیک به 1 درصد صعود کرد و زیان های یک هفته قبل را جبران کرد. در هفته آتی، پنج رویداد در پیش داریم. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای پوند/ دلار آمریکا اشاره می کنیم.

نظرسنجی سه ماهه چشم انداز تجاری بانک کانادا نشان می دهد که رویکرد تجاری همچنان رو به بهبود است. گزارش اشتغال پردازش خودکار داده ها (ADP) با 634.8 هزار شغل جدید در ماه مارس، افزایش یافت.

در انگلیس، اقتصاد در ماه فوریه با رشد متوسط 0.4 درصدی روبرو شد. تولید کارخانه ای با رشد 1.3% در ماه فوریه رونق گرفت، که بسیار بالاتر از برآورد 0.5% بود.

در ایالات متحده، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ماه مارس افزایش یافت، اما دلار آمریکا واکنشی نشان نداد. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کل کالاها از 0.4% به 0.6% و شاخص   قیمت مصرف کننده (CPI) کالاهای غیرخوراکی از 0.1 به 0.3 افزایش یافت. شاخص خرده فروشی در ماه مارس افزایش یافت- خرده فروشی کل کالاها 9.8٪ بود و برآورد مربوط به کالاهای غیرخوراکی 8.4٪ افزایش یافت، که بسیار بالاتر از پیش بینی بود.

  1. گزارش اشتغال: سه شنبه، 10:30. رشد دستمزدها در سطوح بالایی بوده است. در ماه ژانویه، رشد دستمزد 4.8٪ و تخمین مربوط به ماه فوریه 4.7٪ بوده است. تغییر مدعی در ماه فوریه به 86.6 هزار رسید و انتظار می رود در ماه مارس، به 24.5 هزار کاهش یابد.
  2. تورم انگلیس: چهارشنبه، 10:30. با کاهش محدودیت های کرونایی، انتظار می رود تورم روند صعودی خود را ادامه دهد. پیش بینی می شود که شاخص قیمت مصرف کننده کل کالاها از 0.4% به 0.8٪ در ماه مارس افزایش یابد، در حالی که انتظار می رود شاخص قیمت مصرف کننده کالاهای غیرخوراکی از 0.9٪ به 1.1٪ برسد.
  3. انتظارات سفارش صنعتی کنفدراسیون صنعت انگلیس: پنجشنبه، 13:30. انتظار می رود حجم سفارشات فروش برای اولین بار در دو سال گذشته افزایش یابد، و تخمین مربوط به ماه آوریل 3 است. در ماه مارس، شاخص به 5- واحد رسیده است.
  4. ضریب اطمینان مصرف کننده GfK: جمعه، 02:31. مصرف کننده انگلیس همچنان بدبین است، اما این شاخص در حال بهبود است. برآورد مربوط به ماه مارس به 16- رسید و اتفاق نظر مربوط به ماه آوریل 12- اعلام شد.
  5. شاخص خرده فروشی: جمعه، 10:30. شاخص خرده فروشی با افزایش 2.1 درصدی در ماه فوریه مجددا افزایش داشت. تخمین مربوط به ماه مارس 1.5% است.
  6. شاخص مدیران خرید تولید: جمعه، 12:00. تولید همچنان رشد شدیدی را نشان می دهد، کاملاً بالاتر از سطح 50 که محدوده رکود را از رشد جدا می کند. پیش بینی مربوط به ماه آوریل 59.0 است.
  7. شاخص مدیران خرید خدمات: جمعه، 12:00. شاخص خدمات در ماه فوریه به محدوده رشد بازگشته و از 49.7 به 56.8 افزایش یافت. انتظار می رود روند صعودی در ماه مارس با برآورد 58.6 ادامه یابد.

نمودار روزانه جفت ارز پوند/ دلار آمریکا با حدود حمایت و مقاومت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.4036 آغاز می کنیم.

بعدی 1.3944 است.

پس از استمرار زیان های شدید پوند در هفته گذشته، 1.3824 سطح مقاومت را به خود اختصاص داده است.

1.3699 حد فعلی حمایت است.

در حال حاضر، 1.3582 (ذکر شده در هفته قبل) سطح حمایت نهایی است.

چشم انداز مشخصی در مورد جفت ارز پوند/ دلار آمریکا پیش بینی نمی شود

با ثبت ارقام بالای مربوط به اشتغال و شاخص خرده فروشی، اقتصاد ایالات متحده همچنان به بهبودی فزاینده خود ادامه می دهد. با تصمیم دولت مبنی بر رفع بیشتر محدودیت های کرونایی، اقتصاد انگلیس نیز در مسیر درست پیشرفت قرار گرفته است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021