Menu

پیش بینی جفت ارز پوند/ دلار آمریکا 26-30 آوریل- رسیدن پوند به حدود 1.40 با تحت فشار قرار گرفتن دلار

هفته گذشته، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا فراتر از سطح 1.40 رفت، اما نتوانست بالاتر از این ح قرار بگیرد و مجبور شد به سودهای ناچیز در طول هفته رضایت دهد. در هفته آتی، اطلاعات مربوط به پنج شاخص مهم منتشر می شود. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای پوند/ دلار آمریکا اشاره می کنیم.

آمار مربوط به بیکاری انگلیس معجونی درهم بود. تعداد مدعیان از 86.6 هزار تا 10.1 هزار کاهش یافت، و از پیش بینی 24.5 هزار فراتر رفت. با این حال، رشد دستمزد چندان خوب نبود و از 4.8٪ به 4.5٪ کاهش یافت و برآورد 4.7٪ محقق نشد. نرخ بیکاری از 5.0٪ به 4.9٪ کاهش یافت.

تورم انگلیس در ماه مارس افزایش یافت، در حالی که شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کل کالاها از 0.4٪ به 0.7٪ رسید. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کالاهای غیرخوراکی نیز از 0.9% به 1.1٪ افزایش یافت. شاخص خرده فروشی در ماه مارس، از 2.1٪ به 5.4٪ افزایش یافت و بسیار بالاتر از برآورد 1.5٪ بود. با عمکرد خوب شاخص مدیران خرید (PMI) ساخت و خدمات، به ترتیب، با برآوردهای 60.7 و 60.1 و شتاب گرفتن در ماه مارس، این هفته با یک خبرخوب پایان یافت.

در ایالات متحده، مطالبات بیکاری برای دومین هفته متوالی روندی نزولی داشت و از 576 هزار به 547 هزار کاهش یافت. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید در ماه مارس از 59.0 به 60.6 بهبود یافت. برآورد بالای سطح 50 خنثی نشان دهنده رشد است.

  1. فروش محقق شده کنفدراسیون صنعت انگلیس (CBI): سه شنبه، 13:30. با دو برآورد گذشته 45-، حجم فروش در عمق محدوده منفی فرو رفته است. انتظار می رود این شاخص در ماه آوریل با تخمین 9+ امتیاز، به قلمرو مثبت وارد شود.
  2. شاخص قیمت فروشگاهی کنسرسیوم خرده فروشی انگلیس: چهارشنبه، 02:31. کنسرسیوم خرده فروشی انگلیس همچنان روند نزولی را نشان می دهد و در ماه مارس، به 2.4-% رسید. اکنون منتظر انتشار داده های ماه آوریل هستیم.

نمودار روزانه جفت ارز پوند/ دلار آمریکا با حدود حمایت و مقاومت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.4070 آغاز می کنیم.

بعدی 1.3956 است.

1.3824 (ذکر شده در هفته قبل) اولین سطح حمایت است.

بعدی 1.3726 است.

در حال حاضر، 1.3612 سطح حمایت نهایی است.

چشم انداز خوبی در مورد جفت ارز پوند/ دلار آمریکا پیش بینی می شود

دلار آمریكا همچنان به نوسان خود ادامه می دهد، در حالی كه هفته گذشته پوند نشان داد كه سطح 1،40 در فاصله قابل توجهی قرار دارد. اقتصاد انگلیس با ادامه بازگشایی ها تقویت خواهد شد، که نشانه خوبی برای پوند است.

یک دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021