Menu

پیش بینی جفت ارز پوند/ دلار آمریکا 3 تا 10 مه- آیا بانک انگلیس نرخ ها را کاهش خواهد داد؟

جفت ارز پوند/ دلار آمریکا در اواخر هفته به شدت اُفت کرد و این جفت ارز هفته را دقیقاً بالاتر از حد 1.38 به پایان رساند. در هفته آتی، اطلاعات مربوط به چهار شاخص، شامل تصمیمات مربوط به نرخ های بانک انگلیس، منتشر می شود. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای پوند/ دلار آمریکا اشاره می کنیم.

گزارش فروش واقعی کنفدراسیون صنعت انگلیس پس از شش کاهش متوالی سرانجام به محدوده مثبت وارد شد. حجم فروش در ماه آوریل، از 45- به 20+ واحد افزایش داشت. این میزان بسیار فراتر از تخمین 9+ می باشد.

در ایالات متحده، با افزایش شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده از 113.1 به 121.7، ضریب اطمینان ممصرف کننده به سرعت بالا رفت. پس از نشست کمیته فدرال بازار باز (FOMC) که در آن، فدرال رزرو اعلام کرد بحث در مورد كاهش زود است، ارزش دلار آمریکا كاهش یافت.

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده 6.4% افزایش یافت و از پیش بینی 6.1% فراتر رفت. برآوردهای بالا حاکی از این بود که روند بهبود اقتصادی ایالات متحده به اوج خود رسیده است.

  1. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید: سه شنبه، 12:00. بخش تولید همچنان رشد چشمگیری دارد. شاخص مدیران خرید در ماه آوریل، از 58.9 به 60.7 رسید. انتظار می رود برآورد آینده داده های اولیه را تأیید کند.
  2. شاخص مدیران خرید (PMI) خدمات: پنجشنبه، 12:00. با رونق مجدد اقتصاد انگلیس، این شاخص همچنان روندی صعودی دارد. شاخص مدیران خرید در ماه آوریل به 60.1 افزایش یافت و برآورد دوم مربوط به آن 60.2 واحد است.
  3. تصمیم گیری در مورد نرخ های مربوط به بانک انگلیس: پنجشنبه، 15:30. انتظار می رود که بانک انگلیس نرخ نقدی رسمی را در 0.10٪ و خرید دارایی را در 895 میلیارد پوند حفظ کند. به دلیل روند موفقیت آمیز واکسیناسیون، اقتصاد نسبت به جلسه گذشته، که در ماه مارس برگزار شد، عملکرد بسیار بهتری دارد. انتظار نمی رود این بانک در جلسه آینده، نرخ های خود را کاهش دهد، اما اگر سیاست گذاران این حرکت را انجام دهند، ارزش پوند ممکن است به طور قابل توجهی افزایش یابد. انتظار می رود که بانک انگلیس نرخ بهره 0.10٪ را حفظ کند.
  4. شاخص مدیران خرید (PMI) ساخت و ساز: سه شنبه، 12:00. ساخت و ساز در ماه مارس شتاب گرفت و از 53.3 به 61.7 واحد رسید. تخمین مربوط به ماه آوریل 62.0 است که حاکی از رشدی قابل توجه است.

نمودار روزانه جفت ارز پوند/ دلار آمریکا با حدود حمایت و مقاومت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.4070 آغاز می کنیم.

بعدی 1.3956 است.

1.3824 (ذکر شده در هفته قبل) اولین سطح حمایت است.

بعدی 1.3726 است.

در حال حاضر، 1.3612 سطح حمایت نهایی است.

چشم انداز مشخصی در مورد جفت ارز پوند/ دلار آمریکا پیش بینی نمی شود

اقتصاد ایالات متحده و انگلیس همچنان در حال بهبود هستند. اگر بانک انگلیس به سیاست های سختگیرانه تری اشاره کند، پوند در این هفته ممکن است افزایشی قابل توجه داشته باشد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021