پیش بینی جفت ارز پوند/ دلار آمریکا 5-9 آوریل 2021- ثبات ارزش پوند، شاخص های مدیران خرید در کانون توجه

هفته گذشته، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا جهت ها را معکوس کرد و رشدی جزئی را حاصل کرد. در هفته آتی، سه رویداد در پیش داریم. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای پوند/ دلار آمریکا اشاره می کنیم.

وام خالص انگلیس به افراد در ماه فوریه از 2.8 میلیارد پوند به 4.9 میلیارد پوند افزایش یافت. این میزان کاملا بالاتر از برآورد 3.6 میلیارد پوند و بالاترین سطح در 12 ماه گذشته بود. تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه چهارم سال 2020 به 1.3٪ رسید، در حالی که برآورد اولیه آن 1.0٪ بود. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید در ماه مارس به 58.9 افزایش یافت که بهترین عملکرد از ماه فوریه 2011 است.

در ایالات متحده، ضریب اطمینان مصرف کننده در ماه مارس، از برآورد اصلاح شده 90.4 به 109.7 افزایش یافت. این بالاترین سود یک ماهه در تقریبا 18 سال گذشته بوده است.

شاخص فروش قریب الوقوع مسکن ایالات متحده دومین کاهش متوالی در ماه مارس را ثبت کرد. کاهش 10.6٪ نسبت به برآورد 3.1-٪ بسیار بیشتر بود. این هفته با انتشار آمار بالای اشتغال غیرکشاورزی به پایان رسید که از 379 هزار به 916 هزار افزایش یافته است و فراتر از تخمین 652 هزار است.

  1. شاخص مدیران خرید خدمات: چهارشنبه، . شاخص مدیران خرید خدمات برای اولین بار در 5 ماه گذشته، در ماه مارس، رشد کرد و از 49.5 به 56.8 افزایش یافت. برآورد بالای 50 حاکی از رشد است. انتظار می رود که برآورد نهایی تخمین های اولیه را تأیید کند.
  2. تراز قیمت مسکن موسسه سلطنتی ارزیابان مجاز: پنج شنبه، 3:31. قیمت مسکن ثابت بوده است و پیش بینی می شود این شاخص نشان دهد که 55٪ از نظرسنجی ها افزایش قیمت را نشان می دهند. در گزارش قبل، 52٪ افزایش قیمت اعلام شده بود.
  3. شاخص مدیران خرید ساخت و ساز: پنجشنبه، 13:00. در ماه مارس، شاخص مدیران خرید از 49.2 به 53.3 افزایش یافت. برآورد نهایی باید تخمین اولیه را تأیید نماید.

نمودار روزانه جفت ارز پوند/ دلار آمریکا با حدود حمایت و مقاومت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.4166 آغاز می کنیم.

بعدی 1.4083 است.

در اواسط ماه مارس، که تولید ناخالص داخلی روند کاهشی مستمری را آغاز کرد، 1.3974 تحت فشار قرار گرفت.

1.3891 از سطح 1.39 محافظت می کند.

1.3699 (ذکر شده در هفته قبل) اولین حد حمایت است.

در حال حاضر، 1.3582 سطح حمایت نهایی است.

چشم انداز روشنی در مورد جفت ارز پوند/ دلار آمریکا پیش بینی نمی شود

در انگلیس، روند توزیع واکسن موفقیت آمیز بوده و به دولت اجازه می دهد تا محدودیت های کرونایی را کاهش دهد. در ایالات متحده، اقتصاد همچنان نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد و برنامه زیرشاختی بایدن فعالیت اقتصادی را تقویت می کند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021