Menu

پیش بینی جفت ارز یورو/ دلار آمریکا 26-30 آوریل- صعود یورو به بالای 1.21

در اواخر هفته، جفت ارز یورو/ دلار آمریکا روندی صعودی در پیش گرفت و از سطح 1.21 فراتر رفت. در هفته پیش رو، اطلاعات مربوط به هفت شاخص مهم منتشر می شود. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای یورو/ دلار آمریکا اشاره می کنیم.

جلسه سیاست گذاری بانک مرکزی اروپا در هفته گذشته با عنوان “جلسه ای برای فراموشی” توصیف شد، چون سیاست گذاران سیاست های خود را حفظ کرده و سرنخ هایی از برنامه های آینده بانک ارائه دادند. لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، اظهار داشت که هنوز بحث در مورد کاهش تدریجی تسهیلات کمّی زود است.

بخش تولید همچنان روندی روبه رشد دارد، چون شاخص مدیران خرید (PMI) آلمان و منطقه تولید یورو برآوردهایی در محدوده رشد را منتشر کردند. بخش خدمات قدرتمند نبوده است، و شاخص مدیران خرید (PMI) خدمات آلمان و منطقه یورو برآوردهایی را درست بالاتر از سطح 50 منتشر می کنند، که رکود را از رشد متمایز می سازد.

در ایالات متحده، مطالبات بیکاری برای دومین هفته متوالی روندی نزولی داشت و از 576 هزار به 547 هزار کاهش یافت. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید در ماه مارس از 59.0 به 60.6 بهبود یافت. برآورد بالای سطح 50 خنثی نشان دهنده رشد است.

  1. شرایط تجاری Ifo آلمان: دوشنبه، 11:30. انتظار می رود ضریب اطمینان تجاری به شتاب خود ادامه دهد. این شاخص در ماه مارس به 96.6 افزایش یافت و پیش بینی مربوط به ماه آوریل 97.8 است.
  2. شرایط مصرف کننده GfK آلمان: چهارشنبه، 9:30. ضریب اطمینان مصرف کننده در محدوده منفی باقی مانده است، اما در حال بهبود است. این شاخص در ماه مارس، از 12.9- به 6.2- رسید. اتفاق نظر برای ماه آوریل 4.8- واحد است.
  3. تغییرات نرخ بیکاری آلمان: پنجشنبه، 11:25. بیکاری در ماه فوریه 8 هزار کاهش یافت که بهتر از برآورد 4- هزار بود. تخمین مربوط به ماه مارس 10- هزار است.
  4. داده های پولی: پنجشنبه، 11:30. عرضه پول در ماه فوریه، از 12.5٪ به 12.3٪ کاهش یافت. پیش بینی می شود که این شاخص به شدت کاهش یابد و به 10.2٪ برسد. وام های خصوصی در 3.0٪ باقی ماند و برآورد مربوط به ماه فوریه 3.2٪ است.
  5. تولید ناخالص داخلی ابتدایی آلمان: جمعه، 11:30. با برآورد 1.5-%، پیش بینی می شود که تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه اول روند نزولی داشته باشد. این کشور همچنان با بیماری همه گیر کووید-19 دست و پنجه نرم می کند و محدودیت های شدیدتر کرونایی مانع رشد اقتصادی شده است.
  6. گزارش مربوط به تورم منطقه یورو: جمعه، 12:30. افزایش تقاضا باعث بالا رفتن تورم می شود. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کل کالاها در ماه مارس، از 0.9٪  به 1.3٪ افزایش یافت، و انتظار می رود که به 1.6٪ نیز برسد. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کالاهای غیرخوراکی از 1.1٪ به 0.9٪ کاهش یافت و پیش بینی می شود در ماه مارس، به 0.8٪ نیز برسد.

نمودار روزانه جفت ارز یورو/ دلار آمریکا با حدود حمایت و مقاومت روی آن:

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

با سطح مقاومت 1.2403 آغاز می کنیم.

از اولین هفته ماه ژانویه، 1.2258 (ذکر شده در هفته قبل) سطح مقاومت را حفظ کرده است.

بعدی 1.2089 است.

1.1994 حد حمایت فعلی است.

بعدی 1.1849 است.

در حال حاضر، 1.1779 حد حمایت نهایی است.

چشم انداز خوبی در مورد جفت ارز یورو/ دلار آمریکا پیش بینی می شود

یورو در ماه آوریل با 3.12% رشد، روندی صعودی داشته است. دلار آمریکا همچنان تحت فشار است و حرکت مثبت یورو می تواند در این هفته ادامه یابد.

یک دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021