پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

پیش بینی جفت ارز EUR/USD در 28 دسامبر تا 1 ژانویه- یک هفته تعطیلی بی‌نظیر برای یورو

هفته گذشته، EUR/USD روندی معکوس داشت و دچار زیان‌هایی شد. در طول تعطیلات کریسمس رویداد چندانی وجود ندارد و تنها یک خبر منتشر شده است. در اینجا به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای EUR/USD اشاره می کنیم.

هفته ای آرام برای فاندامنتال ها در منطقه یورو گذشت، اما داده های محدود مبهم بودند، چون منطقه یورو در حال مبارزه با شیوع مجدد بیماری کووید-19 است. ضریب اطمینان مصرف کننده منطقه یورو اندکی بهبود یافته، اما در عمق محدوده منفی، در 14- باقی مانده است. شاخص وضعیت مصرف کننده GfK آلمان از 6.7- به 7.3- سقوط کرد.

در ایالات متحده، کنگره بسته تشویقی قابل توجهی را تصویب کرد، اما ترامپ چوب لای چرخ این روند گذاشته و می گوید که این لایحه را وتو می کند، مگر اینکه  پرداخت های تشویقی، به طور قابل توجهی، افزایش یابد.

تولید ناخالص داخلی نهایی ایالات متحده برای سه ماهه سوم، از33.1٪ به 33.4٪ افزایش یافت. سفارشات کالاهای با دوام در ماه نوامبر کاهش یافت. سفارش مربوط به کالاهای بادوام خوراکی از 1.3٪ به 0.9٪ کاهش یافت، در حالی که این میزان برای کالاهای غیرخوراکی از 1.3٪ به 0.4٪ کاهش یافت. با کاهش میزان درآمد شخصی به 1.1-٪ و هزینه شخصی به 0.4٪، که اولین کاهش در هفت ماه گذشته بود، تعداد مصرف کنندگان نیز کاهش یافت. میزان بیکاری به شدت کاهش یافت و به 803 هزار رسید، که بسیار کمتر از تخمین 882 هزار بود.

نمودار روزانه USD/CAD با حدود حمایت و مقاومت روی آن.

  1. شاخص قیمت مصرف کننده اسپانیا: چهارشنبه، 13:30. تورم در سومین اقتصاد بزرگ منطقه یورو از ماه مارس در حال تنزل است. پیش بینی می شود این روند در ماه دسامبر با برآورد 0.6- درصد ادامه یابد.

تحلیل تکنیکال EUR/USD

حدود تکنیکال از بالا به پایین:

1.2478، آخرین بار، در سطح مقاومت فبریه 2018 تجربه شد.

بعدی 1.2328 است.

1.2224 سطح مقامت را از آوریل 2018 حفظ کرده است.

1.2171 سطح حمایت فعلی است.

بعدی 1.2074 است.

از اوایل دسامبر، 1.1970 (ذکر شده در هفته قبل) حفظ شده است.

در حال حاضر، 1.1844 حد حمایت نهایی است.

چشم انداز روشنی برای EUR/USD وجود دارد

توافق برگزیت بین انگلیس و اتحادیه اروپا خبر خوبی برای یورو بوده است، چون عدم اطمینان در روابط تجاری گسترده بین دو طرف را برطرف کرد. با این حال، با معاملات سبک در طول تعطیلات کریسمس، هرگونه سود یورو احتمالاً محدود خواهد بود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021