پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

پیش بینی جفت ارز GBP/USD در 28 دسامبر تا 1 ژانویه- بالاخره توافق در برگزیت

این هفته، جفت ارز GBP/USD نوسانات زیادی را تجربه کرد؛ در ابتدا  زیان های قابل توجهی را متحمل شد، اما پس از آن، بهبود یافت. در هفته آتی، تنها یک رویداد خواهیم داشت. در اینجا به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای GBP/USD اشاره می کنیم.

مذاکرات برگزیت به پایان رسید، اما در نهایت، اتحادیه اروپا و انگلیس بالاخره در روز پنجشنبه، درست قبل از خروج انگلیس از اتحادیه در 31 دسامبر، به توافق رسیدند. این نگرانی وجود داشت که توافقی حاصل نشود، که در اوایل هفته، همین نگرانی باعث کاهش ارزش پوند شد.

حجم خرده فروشی به لطف تعطیلات کریسمس بهبود یافته و از -25 در ماه نوامبر، به -3 در ماه دسامبر رسیده است. با این وجود، چشم انداز ژانویه با تخمین 33- واحد بسیار ناخوشایند است. تولید ناخالص داخلی نهایی برای سه ماهه دوم، از 15.0% به 16.0٪ افزایش یافت. این بازگشتی قابل توجه نسبت به برآورد 19.8-% در سه ماهه دوم بود. کسری حساب جاری انگلیس در سه ماهه سوم به 15.7 میلیارد پوند افزایش یافت، که بسیار بیشتر از 2.8 میلیارد در سه ماهه قبل است.

در ایالات متحده، کنگره بسته تشویقی قابل توجهی را تصویب کرد، اما ترامپ چوب لای چرخ این روند گذاشته و می گوید که این لایحه را وتو می کند، مگر اینکه  پرداخت های تشویقی، به طور قابل توجهی، افزایش یابد.

تولید ناخالص داخلی نهایی ایالات متحده برای سه ماهه سوم، از33.1٪ به 33.4٪ افزایش یافت. سفارشات کالاهای با دوام در ماه نوامبر کاهش یافت. سفارش مربوط به کالاهای بادوام خوراکی از 1.3٪ به 0.9٪ کاهش یافت، در حالی که این میزان برای کالاهای غیرخوراکی از 1.3٪ به 0.4٪ کاهش یافت. با کاهش میزان درآمد شخصی به 1.1-٪ و هزینه شخصی به 0.4٪، که اولین کاهش در هفت ماه گذشته بود، تعداد مصرف کنندگان نیز کاهش یافت. میزان بیکاری به شدت کاهش یافت و به 803 هزار رسید، که بسیار کمتر از تخمین 882 هزار بود.

شاخص قیمت مسکن در سطح کشور: چهارشنبه، 12:30. این شاخص تورم مسکن در ماه نوامبر، 0.9٪ بود، اما پیش بینی می شود در دسامبر به 0.4٪ کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x