Menu

پیش بینی جفت ارز USD/CAD در 28 دسامبر تا 1 ژانویه 2020- کریسمس بدون بسته تشویقی

ارزش جفت ارز USD/CAD بالاتر رفت و بهترین هفته خود را از ماه اکتبر ثبت کرد. در هفته آینده هیچ رویدادی در کانادا وجود ندارد. در اینجا به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای USD/CAD اشاره می کنیم.

شاخص جدید قیمت مسکن کانادا برای دومین ماه متوالی کاهش یافت و به 0.6٪ سقوط کرد. این میزان کمتر از برآورد 0.9٪ بود. تولید ناخالص داخلی پس از رسیدن 6.5٪ در ماه ژوئن، روند کندی داشته و در ماه اکتبر تنها 0.4٪ رشد داشته است. این برآورد کمی بالاتر از تخمین 0.3٪ بود. آیا اقتصاد کانادا از رونق افتاده است؟

کنگره بسته تشویقی قابل توجهی را تصویب کرد، اما ترامپ چوب لای چرخ این روند گذاشته و می گوید که این لایحه را وتو می کند، مگر اینکه  پرداخت های تشویقی، به طور قابل توجهی، افزایش یابد.

تولید ناخالص داخلی نهایی ایالات متحده برای سه ماهه سوم، از33.1٪ به 33.4٪ افزایش یافت. سفارشات کالاهای با دوام در ماه نوامبر کاهش یافت. سفارش مربوط به کالاهای بادوام خوراکی از 1.3٪ به 0.9٪ کاهش یافت، در حالی که این میزان برای کالاهای غیرخوراکی از 1.3٪ به 0.4٪ کاهش یافت. با کاهش میزان درآمد شخصی به 1.1-٪ و هزینه شخصی به 0.4٪، که اولین کاهش در هفت ماه گذشته بود، تعداد مصرف کنندگان نیز کاهش یافت. میزان بیکاری به شدت کاهش یافت و به 803 هزار رسید، که بسیار کمتر از تخمین 882 هزار بود.

نمودار روزانه USD/CAD با حدود حمایت و مقاومت روی آن.

حدود تکنیکال از بالا به پایین

از سطح مقاومت 1.3101 آغاز می کنیم که حد ماهانه بسیار مهمی است.

در ابتدای نوامبر، که ارزش جفت ارز USD/CAD نزول خود را آغاز کرد، 1.2938 به سطح مقاومت رسید.

1.2831 اولین حد حمایت است.

بعدی 1.2768 است (که در هفته قبل ذکر شد).

1.2642 از اول آوریل، سطح حمایت را حفظ کرده است.

در حال حاضر، 1.2578 سطح حمایت نهایی است.

چشم انداز روشنی برای جفت ارز USD/CAD پیش بینی نمی شود.

دلار آمریکا تحت فشار باقی می ماند، اما در تعطیلات کریسمس، نوسانات عمده ای وجود نخواهد داشت؛ به همین دلیل، هر گونه زیان مربوط به دلار باید خفیف باشد.  

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021