پی سی ام بروکرز

درباره پی سی ام بروکرز

کارگزاری پی سی ام ابتدا در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار طلا، ارز و کالای بورس دبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا ESCA شروع به کار کرد.

DGCX در آن زمان تنها بورس در منطقه خاور میانه در نوع خود بود و طیف وسیعی از سیمبل های معاملاتی از جمله قراردادهای آتی(FUTURES ) و اختیار (OPTIONS ) روی ارزها، طلا، نقره و … را ارایه می نمود. به عنوان مثال آهن (در قالب میلگرد ساختمانی)  برای اولین بار در دنیا در این بورس خرید و فروش شد. معامله گران در بورس دبی از دسترسی مستقیم به صف‌های خرید و فروش بهره‌مند بوده و نقدینگی بالای محصولات این بورس امكان معاملات را در هر لحظه برای آنان فراهم ساخت. از سوی دیگر در آن سالها علیرغم وجود تحریم ها در زمینه ارتباطات مالی از سوی کشورهای غربی، ارتباط مالی ایران با دوبی همچنان برقرار بود.

پی سی ام بروکرز با یک سرمایه گزاری سنگین و بهره گیری از شرایط فوق به سرعت در بین محافل مالی در ایران به شکلی بی سابقه مطرح و فورا از سوی کارشناسان ایرانی و بانکها و مدیران بورس ایران مورد استقبال قرار گرفت. قرارداد آتی سکه طلا در بورس کالای ایران با مساعدت و مشاوره مدیران وقت پی سی ام راه اندازی شد و بانک صادرات ایران برای اولین بار در تاریخ کشور با پشتوانه خرید قرارداد آتی طلا در بورس دوبی به عنوان یکی از مشتریان کارگزاری پی سی ام موفق به صدور اراق بهادار با پشتوانه و معادل ارزشی طلا شد و گردش سرمایه طرح از مرز یک میلیارد دلار فزونی گرفت. شرکت پی سی ام بروکرز تا امروز رکورد دار بزرگترین مشتری بورس دوبی میباشد.

در ارتباط با معامله گران خرد در ایران که در آن زمان هنوز اطلاع درستی از مفهوم بازار نداشتند، پی سی ام بروکرز برای اولین بار مفاهیمی بنیادی مانند صف خرید و فروش، کمیسیون کارگزار، رگولاتوری و … را به تفصیل شفاف نمود که منجر به ارتقا دانش علاقمندان به معاملات آنلاین و تحولی کلی در نگرش ایشان گردید.

موفقیتهای پی در پی شرکت، سیاست دست و دل باز تامین بودجه بازاریابی و مدیریت موفق آن طی سالها، منجر به توسعه شرکت به کشورهای دیگر و اخذ مجوزهای جدید شد. اکنون پی سی ام بروکرز عضوی از مجموعه شرکتهای پی سی ام با سهامداران حرفه ای و شعب متعدد در 5 قاره جهان است که بعضا بنا به سیاست بازاریابی از اسامی محلی استفاده میکنند.

با سخت تر شدن تحریم های مالی علیه ایران رگولاتورهای مالی جهان یکی پس از دیگری با بهانه عدم وجود ارتباط بانکی بین بانکهای ایران با سایر بانکهای جهان و نیاز به انتقال پول از طریق شخص ثالث، خواستار بسته شدن حسابهای معامله گران خرد ایرانی شدند به شکلی که امروز هیچ رگولاتور مالی در جهان حساب فارکس یک شهروند ایرانی مقیم ایران را رگوله نمیکند. بورس دوبی و بانکهای امارات نیز به تدریج از ادامه همکاری در این زمینه به شکل سابق سر باز زدند. پی سی ام بروکرز به منظور ادامه خدمات به معامله گران خرد ایرانی، فعالیت بورس دوبی را به مدیریت، سهامداری و نام جدید در همان محل دفتر قدیم خود به جا گذاشت و در سال 2012 شعبه جدیدی تحت رگوله آفشور در دوبی دایر نمود که تا امروز با موفقیت و استقبال فراوان به ارایه خدمات با کیفیتی غیر قابل رقابت ادامه میدهد. ما همچنان به مداکره با رگولاتورهای معتبر جهان برای یافتن راه قانونی به رسمیت شناختن معامله گران ایرانی مشغول هستیم و در این زمینه به موفقیت هایی هم رسیده ایم که در صورت نهایی شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

ما مفتخریم که پشتوانه دهه دوم فعالیت با نام نیک، شفافیت بی رقیب و پیشاهنگی در ارتقا دانش و ارایه خدمات آنلاین تریدینگ به معامله گران ایرانی بزرگترین عامل اعتبار و اعتماد مشتریان موفق ما میباشد.

به منظور گسترش دامنه فعالیت های بروکر و به دست آوردن تائیدیه های بیشتر از نهاد های مالی معتبر دنیا، کارگزاری پی سی ام تحت نظارت نهاد FSC قرارگرفته است که از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع و عضو “International Organization of Securities Commissions( IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده, بریتانیا و اروپا میباشد. FCS رعایت استاندارد های جهانی در زمینه ارتباط مشتری- کارگزار جهت انجام معاملات بر روی قرار دادهای فایننشال را تحت نظر داشته و جزو نهاد های کنترلی کارگزاری پی سی ام میباشد.حوزه نظارتی FCS شامل همه ی فعالیتهای فایننشال غیر بانکی شامل بورسها, کارگزاری ها و شرکت های بیمه است. کارگزاری پی سی ام از سال 2013مجوز این نهاد را کسب کرده و تا کنون تحت نظارت این سازمان نیز میباشد.
انجمن جهانی تجارت بورس آفریقا (با مسئولیت محدود) نخستین بازار مبادلات در کلاس دارایی های چندگانه از جزیره موریس با عرضه سبدی از مشتقات کالا، مشتقات ارزی، محصولات دارایی نقدی و دارایی مشتقه می باشد. این محصولات شامل:

checkin_pcm_brokers آتی و اختیار کالایی

checkin_pcm_brokers قراردادهای ما به التفاوت (CFDs)- کالاها – ارزها و شاخص ها

checkin_pcm_brokers مشتقات دارایی – آتی و اختیار شاخص و آتی و اختیار تک سهمی(Single Stock futures and options)

checkin_pcm_brokers اوراق بهادار سهام، اوراق قرضه، رسید سپرده گذاری، لیست سرمایه گذاری و ETF ها

و به عنوان تلاشی دیگر، در سال 2013 بروکر پی سی ام موفق به کسب گواهینامه تجارت در منطقه شمال ونکوور و ایجاد یک شعبه در این منطقه از کشور کانادا شده است و با تلاش های مستمر صورت گرفته و همراهی شما مشتریان گرامی، موفق به کسب گواهی ثبت نمایندگی بروکر در کشور انگستان گردید و امیدواریم دفتر لندن در آینده ای نزدیک به یک دفتر فعال تبدیل گردد.

پی سی ام بروکرز با یك سرمیه‌گزاری سنگین زیربنی قابل اعتمادی را بری مشتریان خود فراهم ساخته و با عزمی راسخ در خدمت مشتریان خود می‌باشد. هدف ما موفقیت شما در معاملات و رسیدن به سوددهی هر چه بالاتر می‌باشد. سرمایه‌گزاری ما در عضویت بازار، پلتفرم قابل اعتماد، تضمین سرمایه و سیر مسیر بنیادی خدمات و تجارت مالی مشتریان ما را در موقعیتی قرار داده تا با فراغ خاطر از بابت شفافیت كار بتوانند روی موفقیت در معاملاتشان تمركز داشته باشند.

کارگزاری پی سی ام ارایه کننده ی خدمات آنلاین تریدینگ می باشد و مدرن ترین و متنوعترین خدمات آنلاین تریدینگ از نوع اتصال مستقیم به بازار با قیمت های واقعی را عرضه می نماید.

checkin_pcm_brokers  قراردادهای فیوچرز در بورس دی جی سی اکس دوبی با پلتفرم EOS

checkin_pcm_brokers  ئی سی ان ارزها برای حسابهای بیست هزار دلار به بالا روی دو پلتفرم شرکت کارنکس

checkin_pcm_brokers  متاتریدر متصل به بازار با بیش از شصت و چهار جفت ارز، طلا و نقره و نفت به اضافه سهام های معروف جهان

checkin_pcm_brokers  اتصال به بورس سی ام ئی (شیکاگو) از طریق پلتفرم استراتژی رانر

ما همواره در تلاش هستیم که به روز ترین خدمات و امکانات ممکن را در اختیار کاربران خود قرار دهیم و متناوبا در حال جستجوی بهترین شرکای تجاری، بازارها و بانک هایی می باشیم که برای ارایه قیمت به مشتریان با هم رقابت می کنند و از این رو بر این باوریم که مشتریان ما بهترین قیمت های رقابتی عرضه شده را با رقابتی ترین اسپردها دریافت می کنند.
پلتفرم معاملاتی محبوب PCM Trader از نظر تنوع جفت ارز های قابل معامله بدون شک یکی از بی رقیب ترین پلتفرمهای جهان است و در حال حاضر 64 جفت ارز و طلا و نقره با قیمتهای اسپات بسیار رقابتی همراه با دو قرارداد آتی طلا، نفت دبلیو تی آی و نفت برنت، یک قرارداد آتی نقره، یک قرارداد آتی گازوئیل و 8 ایندکس سهام اصلی جهان روی این پلتفرم در دسترس تریدرهای عزیز می باشد.
همچنین لازم به ذکر است، جهت جلب رضایت فارسی زبانان عزیز، کابین تریدری و بخش وسیعی از خدمات ما به زبان فارسی نیز ارایه می گردد.

با ما تماس بگیرید.

علم تجارت مالی در منطقه خاور میانه علمی جوان و نورسیده در بین مردم منطقه می‌باشد. کارگزاری پی سی ام، افتخار دارد كه جزو اولین و شاید تنها شركتی باشد كه هموطنان عزیز را با حقایق علمی این تجارت آشنا نموده است. ما مطلعیم كه تجارت مالی مورد علاقه تعداد زیادی از هموطنان ما می‌باشد. ایرانیان همواره در طول تاریخ به ضریب هوشی بالا و پیشتازی در علم و هنر شهره بوده و هستند. ما اعتقاد داریم كه با داشتن اطلاعات صحیح در این مورد، هموطنان ما می‌توانند از موفق‌ترین مشتریان بازارهای مالی باشند و این اطلاع‌رسانی در صدر اولویت‌های شركت ما قرار دارد.
ما به چیزی كمتر از رضایت كامل مشتریان نسبت به سوددهی معاملاتشان در بازارهای مالی قانع نیستیم و تنها راه نیل به این هدف را در آگاهی رسانی می‌بینیم.
چه ریسك‌هایی در این تجارت وجود دارند؟ هر تجارتی مانند هر كار دیگری كه ما هر روز انجام می‌دهیم ریسك دارد، حتی عبور از خیابان هم مستلزم ریسك است. سؤال اینجاست كه: آیا این ریسك ارزش گرفتن دارد یا خیر و چگونه می‌توان این ریسك را به حداقل و سود را به حداكثر رساند؟
جالب‌ترین نكته این است كه محاسبه ریسك و كنترل آن در تجارت مالی بیش از هر تجارت دیگر مبنای علمی داشته و مبتنی و آمار و ریاضیات محض است. کارگزاری پی سی ام با بهره‌وری از بار علمی مدیریت خود، موفقیت هموطنان عزیز را در این تجارت به حداكثر رسانده است.
ما در شركت پی سی ام دیدگاه خاص خود را نسبت به تحولات آینده قیمت‌ها دنبال كرده و تلاش می كنیم تا آن را به صورت هر چه ساده‌تر و قابل فهم‌تر به مشتریان خود منتقل كنیم. مشتریان ما ارزشمندترین دارایی شركت ما هستند و موفقیت آنان در معاملاتشان تنها عامل بقای ما می‌باشد. تجارت مالی چیزی نیست جز پیش‌بینی معقول جهت قیمت‌ها. شركت ما حداكثر سعی خود را به كار می‌برد تا در این مطلب مشتریان محترم را یاری نموده و ریسك آنها را به حداقل برسانیم.

مزایا و ویژگی های پی سی ام بروکرز