این فرصت استثنایی برای کسب درآمد دلاری را از دست ندهید!

به تریدرهایی که حسابهایشان در کارگزاری های دیگر بسته شده و به دنبال کارگزاری مطمئنی برای سرمایه گزاری هستند پی سی ام را معرفی کنید و کسب درآمد کنید.

این یک فرصت استثنایی برای کسب درآمد دلاری بدون ریسک است:

(تا 15 دلار ریبیت به ازای هر لات)

در حالی که ما همچنان در حال توسعه ی فعالیت کارگزاری و ارتقای کیفیت خدمات هستیم، برخی کارگزاری های دیگر فعالیت خود را به صورت رسمی با ایران خاتمه داده اند و همچنین نگرانی هایی در مورد فعالیت بعضی کارگزاری های دیگر با تریدرهای ایرانی وجود دارد.
ما خوشحالیم که می توانیم به شما اطمینان بدهیم که خدمات کارگزاری پی سی ام بدون هیچ دغدغه و وقفه ای برای تریدرهای ایرانی مهیا خواهد بود.
بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که از این فرصت به وجود آمده بهره برداری کنید و کارگزاری پی سی ام را از طریق لینک آی بی خود به تریدرهایی که به دنبال سرمایه گزاری در یک کارگزاری مطمئن هستند معرفی کنید.
اگر 20 تریدر به کارگزاری معرفی کنید به طور متوسط ماهی 3000 دلار درآمد خواهید داشت.

کسب درآمد در پی سی ام

برای کسب اطلاعات بیشتر مطالب زیر را مطالعه بفرمایید:

و خبرهای خوب دیگری هم داریم: 

بونوس 100 درصد

بونوس 100 درصد نوروز 1400

از اول اسفند 99 تا 15 فروردین 1400

برای واریزهای بیشتر از 500 دلار

بونوس جدید 30 دلاری خوش آمد گویی

برای واریز های 30 دلار به بالا

برای حساب های سنت و میکرو

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021